Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én akkor most náci vagyok?

Én akkor most náci vagyok?

Figyelt kérdés

Mert elvárnám a cigányságtól, hogy hagyjon fel az erkölcstelen életformával, magyarán ne lopjon, ne hazudjon, ne gyilkoljon meg senki, illetve hajlandó legyen követni a társadalom által elvárt normákat!


Elvárnám ezt az alapvető szocializálódást a cigányság "rosszabb" rétegétől, akkor én ezek szerint most náci vagyok?


A normális, tisztességes romáktól elnézést kérek, nem ti tehettek róla hogy a fajtársaitok 90% antiszociális...


2012. febr. 21. 06:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem értelek, Kérdező. Mástól nem várod el, hogy:

"ne lopjon, ne hazudjon, ne gyilkoljon meg senkit, illetve hajlandó legyen követni a társadalom által elvárt normákat!"

Akkor? Ezt minden embertől elvárjuk.

Olyan ember, hogy "cigányság " nincs.

Tehát azt nem lehet jogilag felelősségre vonni.

Akkor mi a kérdés???

2012. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Náci nem lehetsz,mert az egy politkai beállítódás és úgy semmi köze nincs a mai magyarországon élő cigányokhoz és azok megítéléséhez.

Viszont én azt veszem észre,hogy a kérdező és még nagyon sokan szeretnek magukból mártírt csinálni,pontosan tudják,hogy a kérdésben megfogalmazott elvárások jogos elvárások,de azért feltételezik,hogy ezért őket lenácizzák,magukat áldozatként,mártírként állítják be.

Fel kéne már nőni.

2012. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező. Amiket a kérdésedben leírtál azokat minden épeszű magyar ember elvárná a cigányoktól de sajnos csoda nem fog tőrténi! A cigányok soha nem fognak beilleszkedni a társadalom normái közzé.
2012. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Az elöttem írónak teljesen igaza van, ezért azt nem ismétlem. Az is nagy baj volt, hogy a komunista rendszer megszüntette a vajda státuszt. Az egyetlen tekintély akitől tartottak a vajda volt. Most, hogy egyetlen tekintély sincs akire felnéznének időnként így egyre gyakrabban elszabadulnak amúgy is vad érzelmeik.Igen emberek ők is de teljesen más tulajdonságokkal. Sajnos a mi szemléletünkkel nézve igen sok negatív tényező jellemzi őket. Most nehogy valaki oktató szöveget írjon nekem álszent szöveggel, mert több tucat cigány ismerősöm van, szegény és jobb módú egyaránt.A kapcsolatom is jó velük, de tessék tudomásul venni, hogy igen is MÁSOK.
2012. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%
Náciztok itt minden irányban és fogalmatok nincsen róla ,hogy mi az!
2012. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Az de én is az vagyok.
2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amelyik nem tud viselkedni kivágjuk a metró elé vagy rájuk gyújtjuk a házat, vagy agyonverjük. Ennyi.
2014. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!