Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én akkor most náci vagyok?

Én akkor most náci vagyok?

Figyelt kérdés

Mert elvárnám a cigányságtól, hogy hagyjon fel az erkölcstelen életformával, magyarán ne lopjon, ne hazudjon, ne gyilkoljon meg senki, illetve hajlandó legyen követni a társadalom által elvárt normákat!


Elvárnám ezt az alapvető szocializálódást a cigányság "rosszabb" rétegétől, akkor én ezek szerint most náci vagyok?


A normális, tisztességes romáktól elnézést kérek, nem ti tehettek róla hogy a fajtársaitok 90% antiszociális...


2012. febr. 21. 06:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Olvasgattam az oldalon, és ilyen "sziu", qkr", meg a többi szerint én náci vagyok, csak azért mert elvárnám a fent leírtakat... Köszönöm hogy szóltok, mert eddig nem tudtam róla!
2012. febr. 21. 07:06
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem náci vagy,hanem ostoba! Én is elvárnám ezt. De ehhez az kellene,hogy legyen munkájuk,tudjanak miből megélni,legyenek valódi,megvalósítható, felzárkóztató programok stb. Nem csak ők tehetnek arról,hogy ilyenek.
2012. febr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"De ehhez az kellene,hogy legyen munkájuk,tudjanak miből megélni,legyenek valódi,megvalósítható, felzárkóztató programok stb. Nem csak ők tehetnek arról,hogy ilyenek."


Azt tudom, de nem hiszem el hogy a késelésre munka hiányában vannak rákényszerülve.

2012. febr. 21. 07:20
 4/17 A kérdező kommentje:
2012. febr. 21. 07:25
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy náci. A cigányság felemelkedéséhez egy nagyon nagy hatású, kiemelkedett, modern cigány vezetőre lenne szükség, aki nagyon keményen odacsapna és megszégyenítené azon társait, akik miatt nem lehet normálisan élni. Arra lehet, hogy hallgatnának. Fekete Bronx-ban is volt egy nagy hatású néger vezető, aki a gettót (legalábbis a 70-es, 80-as években ismert formájában) felszámolta.
2012. febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

1. Ha már "megszólítasz", akkor legalább rendesen írd le a nevem!

2. Próbáld meg értelmezni az általam leírt magyar szavakat! Soha nem "náciztam" senkit azért, mert a cigányok között akar rendet tenni, sőt nekem is ez az óhajom!3. "netnáci" az, aki válogatás nélkül ki akar irtani mindenkit, aki nem magyar /feketét, sárgát, cigányt, zsidót, stb/

2012. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Tévedtem, te is egy kis gyökér netnáci vagy, mert nem ért mindenki egyet veled, gratulálok.

Szövegedre gyúrjál még egy kicsit, nagyon gyenge!

2012. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy náci, de ne sokat várj a cigányoktól. Nem fognak beilleszkedni, nem is akarnak.

Adtak már nekik munkát, ingyen házat, ingyen kaját, de semmi haszna nem volt. A Kádárrendszerben is csak az erőből értettek. Volt egy csomó településvezető aki hülyéreverette őket, hogy tudják merre hány méter. Most már a rendőröktől sem tartanak.

És nagyon megtanulták, hogy milyen szegény veszélyeztetett faj az övék.

2012. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

"Nem csak ők tehetnek arról,hogy ilyenek."


Csak ők tehetnek róla. A fajgyűlölet magától nem létezik, először ok és utána van okozat.

2012. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
A napiszar, mint hiteles forrás a romák általános társadalom helyzetéről ahahahahah, most fordulok le a székről...
2012. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!