Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi tart életben?

Mi tart életben?

Figyelt kérdés

A kérdés lényege, hogy a mai zord világban, a kemény kihívások dacára pl( munkanélküliség, segélyek, közmunkák, kevés fizetések sok kifizetetlen túlórákkal és robottal, körbetartozások, alvállalkozók, fekete minka, válság, svájci frank stb) mi az ami miatt egy nappal is tovább tudsz élni ?


Annyira nehéz az ember élete, rengeteg munkával és sok kifizetetlen túlórával keresünk alig annyit hogy éppenhogy fel nem kopik az állunk & mégis leléljük az életünket, de mi tart életben ? Mitől vigasztalódik az ember ? Minden érdekelne.


2012. febr. 20. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Tag vagyok a Munkáspárt 2006-ban. Olyan diplomám van, amivel külföldön 1 millió forintnyit kereshetnék havonta tisztán. De nem megyek. Ez az én hazám, és harcolok érte, és a népemért. Minden dolgozó, szegény, nyugdíjas emberért, gyermekért! A forradalom iránti szenvedély tart életben. Azon emberek tekintete, akin nap mint nap segíthetünk, az elvtársi bajtársiasság, a munkások szolidaritása, olykor olyan külföldiekkel is, akikkel egy nyelvet sem beszélünk pótol minden pénzt, autót, házat, luxust.
2012. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Editte ***** válasza:
86%

Hali:)


Az, hogy az egyik részről a nagyszüleim 2 világháborút túléltek és Én sem lehetek gyengébb Náluk.:)

2012. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ez a világ zordabb is, mint ma...
2012. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a remény tart életben
2012. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Lóf.sz az ami ma itt van mint ami az elmúlt évtizedekben. Akit ez megvisel az jobban teszi ha falnak megy kocsival.
2012. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
32%
az hogy nyelvet tanulok és max 3 hónap és húzok el innen máshol mosogatással is megkeresem az 1000 eurót ebben az országban az a cél hogy az ember 160 euróból (47000 ~ )Ft-ból éljen meg.
2012. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Előzőnek: Jó utat! Vissza ne gyere, csak turistaként pénzt költeni!


Engem a naponta bevitt megfelelő mennyiségű tápanyag és víz tart életben.


Egyébként mindig az a helyzet a legrosszabb, amiben vagyunk. Nagyapám túlélte az orosz hadifogságot, hozzá képest kiváló életem van.


Az élet nehéz, ha nem a felső 10E része vagy. Az idő előrehaladtával és a technika fejlődésével nem lesz könnyebb, csak a problémák lesznek mások.


Ami engem vigasztal? A családom, a barátaim, egy jó hangulatú összejövetel, egy jó könyv, egy jó film, egy séta vagy egy kirándulás. Szeretem a macskát megdögönyözni, leülni 5 percre és nézelődni, miután elvégeztem a ház körüli dolgokat.

2012. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Mi tart életbe? Ez a nyomorult 70.000 forint ami kb semmire se elég de muszáj megélni valahogy!

OFF:Itt kellene forgatni Bear Gryllsel bár szerintem tuti nem élné túl vagy feladná mert még ez neki is sok lenne :D

2012. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

A szabadidő tartalmas eltöltése. Séta, könyvolvasás (könyvtárba bárki járhat és nem drága), a testem edzése napi kemény tornával, jó időben kerékpározás. Ezek nem drága dolgok.


Jó olvasmány: Márai Sándor - Szegények iskolája. Kézikönyv, hogy hogyan éljünk szegényen teljes életet.


Mindenek előtt meg kell próbálni a kiadásainkat és az igényeinket levinni olyan alacsony szintre, hogy az étkezés és a létfenntartás biztosítva legyen. Innen lehet elkezdeni építkezni. Izgalmas és életben tartó dolog. Örömmel és tartással hajtani a jobb életért. Akkor is, ha nem gazdagszunk meg soha. Nem az a lényeg, hanem hogy az életet erősként szívvel-lélekkel éltük.

2012. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

"OFF:Itt kellene forgatni Bear Gryllsel bár szerintem tuti nem élné túl vagy feladná mert még ez neki is sok lenne :D"


Megtörtént:


Elhunyt Bear Grylls! A híres túlélő utolsó filmjének forgatásán halt éhen, melynek címe :

"Élj meg Magyarország fővárosában az ottani minimálbérből" volt.

Bear a forgatás elején felvette a nettó 70125 Ft szakmunkás minimálbért és megkezdte a túlélést, ám a forgatási hónap harmadik hetének közepén, miután a hónap elején kifizette az általa lakott 40m2 belvárosi gangosház 2. emeleti lakásának összes rezsijét és a fennmaradó 5000 Ft-ot az azt követő második napon felélte, elhunyt. Halálát egyértelműen a levertségből a mély depresszióba zuhanás, valamint a tartós éhezés okozta. Bear Grylls-t országunk kormánya saját halottjaként gyászolja

2012. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!