Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Életben lennél ma ha az...

Életben lennél ma ha az orvostudomány nem ott tartana ahol tart?

Figyelt kérdés
Vagy neked is volt olyan az életedben amit gyógyszerek vagy műtét vagy hasonlók nélkül nem élhettél volna túl?
2011. jún. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nem volt semmi panaszom eddig, gyógyszert sem sokat szedtem, de anya gyerekkorában tartósan kórházban volt... szóval sanszosan én meg sem valósulhattam volna...
2011. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát komolyabb megbetegedésem nem volt, de igazából nem tudom, hogy mi mindenbe haltam volna bele, ha nem lennének pl kötelező védőoltások.
2011. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig ketszer voltam korhazba.Egyik alkalommal se csinaltak semmit.Tehat eletben lennek.
2011. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ilyen piti dolgokra is gondolok mint tüdőgyulladás, sok hányás kiszáradás tetanuszt kaptál valamiért stb.
2011. jún. 28. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
nem mert mikor megszülettem koraszülött voltam, inkubátorba tettek. Márott elvéreztem volna :)
2011. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Koraszülött is voltam, bár konkrétan nem tudom, mennyire vészesen.

Volt vadhús a számban, kiskoromban gondok voltak a manduláimmal, és vakbélgyulladásom is volt.

Tehát talán 100 éve még életben maradtam volna. 200 éve már kétlem.

2011. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hidronefrózissal születtem, ráadásul 1.5 hónappal korábban...3 hónaposan műtöttek. Majd 11 évesen perforált vakbélműtétem is volt.

Szóval én tuti nem élnék. XD

2011. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!