Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme szigorítani a...

Mi értelme szigorítani a fűfogyasztást Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az már elég nagy közhely a logikusan gondolkodók körében, hogy kevésbé káros mint az alkohol, meg hogy nem használ semmit a szigorítás, de aki ezek után is a szigorítás mellett van, az tudja egyáltalán hogy az államnak többe fog kerülni ezt betartani, mint az eddigi törvényt? (bezzeg ha legális lenne, akkor még adó is jöhetne belőle) Ráadásul, megint mi vagyunk a kis konzervatívok Európában! Ébresztő! Ami illegális az nem feltétlenül rosszabb mint egy olyan dolog ami legális. Mi megyünk vissza az időben, míg a maffia meg jól megszedi magát az országunkon. (még az eddiginél is irreálisabb áron tudja eladni a füvet)

2012. febr. 18. 13:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
40%

"A napi 1-2 deci alkohol egészséges"


Csakhogy az átlagos fogyasztó, aki rendszeresen iszik alkoholt, az nem 1-2 decit iszik, hanem 1-2 üveggel, a füves meg nem szív el napi két spanglit, esetleg kétnaponta, de leginkább hétvégenként.

2012. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok, az én korosztályom inkább füvezett, mint ivott. A normális réteg letette már rég és nem véletlenül. Beszélgettünk róla és sokunknál depressziót váltott ki. Akik nem rakták le azóta se, igen látványos agyi leépülésük volt. Ja, Bob Marley tüdőrákban halt meg a fű miatt. Szerintem nem kéne sugallni a felnövő generációnak, hogy ez normális.
2012. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
28%

Mintha a cigi nem okozna tüdőrákot. És ott nem egy két spangliról beszélünk, hanem sokaknál napi dobozokkal.

Kérdem én, akkor az miért legális? Károsít, rontja az érzékszerveket, egyedüli pozitívuma, hogy a felhasználó élvezi.

2012. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ez előbb megüt, aztán jól megzuhansz. Aztán meg teljesen kivagy tőle.
2012. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
ez az egész pampogás!!! ne azt basztassák aki elszív egy jointot.. bármit csinálsz ártalmas,:D de ha csak alkalmilag semmi bajod tőlle!
2012. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
főleg a magyar marijuana fogyasztása, általában 1g máshol 1 max 2 cigi igen így elég ütős.... de amikor több a dohány mint a cucc így nem olyan rettentő veszélyes
2012. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

Minden megárt mértéktelen mennyiségben, ez tény.

Aki füvezni akar, füvezzen. Aki utálja a füvet, az ne füvezzen, ilyen egyszerű.

Én utálom a köménymagot, de ha más szór a levesébe, had szórjon, nem én eszem meg.


Turizmusunkat is fellendíthetnénk, ha felénk is lennének Coffee shopok. Semmi se romlana el. Sőt, itt mi tud már tovább romlani...

2012. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%
Semmi jót nem tudok mondani a fűről. Ellenben rosszat annál többet.
2012. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
47%
Nálam keményvonalasabb konzervatív nincs, de ez szerintem is baromság. Szerintem az szívott be, aki kitalálta, hogy 2-8 év járjon, ha NEM PÉNZÉRT megkínálod a haverodat.
2012. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29%

Azért találták ki, hogy ne kínálgassa senki senkinek.

Aki nem építette le az agyát, az fel tudja fogni.

2012. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!