Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Váltana ki valami reakciót a...

Váltana ki valami reakciót a társadalomból, ha betiltanák az alkoholt és a cigit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért is tiltanák be?Nagy pénz van belőle a sok adó évente sok sok milliárd forintot hoz az állam kasszájába az már megint más hogy a tolvajok zsebébe megy a pénz így nincs sok értelme de tuti hogy nem szüntetik be vagy 1000 évig!
2012. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Leszoktam páv éve a cigiről, inni nincs időm ( pedig szeretem a normális piát ). A sör és a normális bor hiányozna, a pálinka az saját :) Ha betiltanák, akkor a forgalmazást tiltanák be szerintem, nem az előállítást, ugyanis exportálunk bort is, páleszt is.. Ebben a formában, ha a gyártás megmaradna, papíron meg elírnak egy nullát és megvan a fekete piacnak az alapanyag..

A vám törvények nagyjából uniósak, tehát a behozatalt nem nagyon tudják megtiltani szerintem, magán használatra azt az évi 1 tálca Pilsnert meg behoznám Szlovákiából :)

2012. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem az alkohol az egyetlen bódító szer, az iszlám világban (is) van éppen elég anyag amivel kipótolhatják.
2012. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!