Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soproniak nem sajnáljátok...

Nem dávid kérdése:

Soproniak nem sajnáljátok hogy nem Ausztriához tartoztok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
75%

"A magyarkodók nagy részét nem alkalmazza senki mert nincs szakmájuk és nem értenek semmihez ergo az adómból tengődnek a segílyen."


Összetéveszted őket a cigányokkal.

2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
14%
Én Sopron mellett lakom.Semmivel sem lennénk előbbre hogyha Ausztria része lennénk.Ugyanolyanok lennénk mint a Szlovákiában levő magyar települések.Bár én is örültem volna ha Nyugat-Magyarországot odacsatolják hogy tényleg NYUGAT legyen.
2012. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

"Nekem ne mondja meg egy újnacionalista tini, hogy ki minek minősül.

"

Nekem válaszoltál, legalábbis részben, a "korcs" dolgot kivéve.

Egyrész hogy én "tini"... Jó is lenne. Nem tudom miből gondolod, és azt sem, hogy miért érzed magad felsőbbrendűnek.

Másrészt "újnacioalista"... Nem hiszem, hogy pontosan érted a szavak jelentését. Az az érzésem, hogy Te is kevered sovinizmust a nacionalizmussal. Szerintem nézz utána, nem ugyanaz a kettő. A nacionalizmust nem szégyellem, és senkinek nem kell. De még mielőtt összezavarodnál teljesen, csak szólok, hogy egyáltalán nem keverendő a következő kifejezésekkel: "újnáci", "fasiszta", "szélsőséges"...


Egyébként meg, - ha már nekem válaszoltál - több évtizede folyamatos munkaviszonyom van, nem szorulok rá, hogy bárki eltartson.


Nagyon el vagy tévedve amikor ezt írod:

"A magyarkodók nagy részét nem alkalmazza senki mert nincs szakmájuk és nem értenek semmihez ergo az adómból tengődnek a segílyen. Szerintem ezek után nem kéne megmondaniuk, hogy hova menjek vissza mert ÉHENHALNÁNAK. "


Lehet, hogy egyszer Te is rádöbbensz majd, hogy lényegében a mostani "magyarkodókkal" egyet is tudsz érteni...

2012. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyen emberek élnek Sopronban, mint Te, akkor át kellene nevezni a várost a "hűség városáról" hazaárulók városára!
2012. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

" NEM IGAZ MAGYAR! Én fegyvert fognék ha csak egy centimétert is el akarna venni bárki az országból!!!

"


Az élet nem a kis videojátékod. Azt sem tudod, hogy kell megfogni egy fegyvert. Maximum a kukacodat fogod miközben a háborús filmeket nézed. Te vadmagyar....

2012. márc. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
30%
Ne aggódjatok, most a nagymagyarkodás a divat Magyarországon, pár év, és eltűnnek ezek a turbómagyarok. Persze, fegyvert ragadnál :D. sztem fogalmad nincs arról, hogy mit beszélsz, túl sok filmet néztél, az élet egy kicsit más. De annyira édes ez a netes keménykedés, anyukád biztos büszke rád.Nem kaptam választ. Tehát ha leírom, hogy Ausztriában jobb az életszínvonal, akkor antimagyar vagyok? Ha külföldre költözök, mert nem tudok megélni, akkor szintén? Írd már le, mi kell ahhoz, én is MAGYAR legyek. Szidjam a zsidókat? Hazudjam azt, hogy Magyarországon minden szép és jó, és ugyanolyan az életsznívonal, mint Ausztriában, Németországban stb? Vagy elég nagybetűvel írnom, hogy MAGYAR ?:D sztem kezdjétek azzal, hogy elolvassátok még 1x a kérdést, aztán megnézitek a gugliban, hogy mi az a provokáció. Egyébként ahhoz tényleg elég nagy arc kell,h feljogosítva érezzétek magatokat ahhoz,h megmondjátok ki magyar és hazaáruló. mégis ki a francnak képzelitek magatokat, netbohócok ?:)
2012. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

"Ne aggódjatok, most a nagymagyarkodás a divat Magyarországon, pár év, és eltűnnek ezek a turbómagyarok."


Ha-ha!!!

Ha az általad "nagymagyarnak" vagy "turbómagyarnak" nevezettek alatt azokat érted, akik cseppet nacionalisták, és pl. a fenti kérdés felvetése zavarja őket, akkor nagyot tévedsz.

A hasonló jelzőket Te is nyilván azért tudod gond nélkül használni másokra, mert téged hidegen hagynak nemzeti érzések, amivel semmi gond nincs, csak fogadd el, hogy nem mindenki így gondolkodik. Ez a kérdés és a kiváltott érzelmek teljesen hasonlóak ahhoz, mintha az lett volna a kérdés, hogy a zsidók nem sajnálják-e, hogy "csak" 6 millió áldozata volt a népirtásoknak!


Egyébként értem, persze. Ebbe bele lehet magyarázni, hogy csak a megélhetési nehézségekre gondolt a kérdező. De azért azzal illik tisztában lenni, hogy milyen módon maradt magyar város Sopron, és milyen körülmények terhelik azt az időszakot a magyarság számára.


Elvárható lenne, - ha tényleg nem provokálni szeretne a kérdező - hogy módosítja a kérdés szövegét. Csak ehhez bizonyos értelmi szintet azért el kellene érni.


Egyébként pedig ugyan ezt a kérdést próbáld meg feltenni mondjuk Belfastban az íreknek, mondjuk így: Belfastiak, nem sajnáljátok, hogy nem Angliához tartoztok?". Szerintem nagyon gyorsan fasírtot csinálnának a kérdezőből :) Teljesen jogosan.

2012. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 Valaki0702 ***** válasza:
48%
Még támogasd hadd lázadjanak a Soproniak mi lesz a következő? Komárom Szlovákiához? Szeged Szerbiához?
2012. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
30%

"Ez a kérdés és a kiváltott érzelmek teljesen hasonlóak ahhoz, mintha az lett volna a kérdés, hogy a zsidók nem sajnálják-e, hogy "csak" 6 millió áldozata volt a népirtásoknak!

"

Mi van ???:). Hát te sem vagy épeszű, barátom.

2012. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

"Mi van ???:). Hát te sem vagy épeszű, barátom.

"

Neked csak ennyi maradt meg az egészből... És én nem vagyok ép eszű... :D

Kisfiam!

Az, hogy Sopron ma Magyarország jelenlegi határain belül található, az nagyrészt a Rongyos Gárdának köszönhető, akik kihajtották a betolakodókat hősies harcok során. Ez után lett népszavazás kiírva. Ehhez emberek önfeláldozására volt szükség, ha úgy jobban érted: emberek haltak meg nem kevesen ezért!

Hogy veszi a bátorságot bárki is, hogy ezek után megkérdőjelezze ennek a fontosságát? Semmirekellő suhancok!

2012. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!