Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soproniak nem sajnáljátok...

Nem dávid kérdése:

Soproniak nem sajnáljátok hogy nem Ausztriához tartoztok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

"jól van magyarabbak, üldözzétek el csak jobban a kérdezőt, lincseljétek csak meg mert el akarni menni az országból a rossz életkörülmények és lehetőségek végett."


Ember! Ő nem elmenni akar! Mindenki leszarná ha elmenni akarna. De te nem tudsz olvasni! Ez a barom már Sopront akarja elcsatolni!



Ki akarta elcsatolni? én csak azt mondtam hogy nekem jobb lenne ha Osztrák város lenne.

2012. febr. 1. 00:32
 32/61 anonim ***** válasza:
79%
De mért nem költözöl ki, ahelyett, hogy Osztrák várossá tennéd?
2012. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

De mért nem költözöl ki, ahelyett, hogy Osztrák várossá tennéd?



Mert egyenlőre itt van lakásom és kint nem akarok albérletet fizetni. Meg ugyebár nekem az árak miatt is jobban megéri itt lenni. De mint mondtam a kint keresett pénzel itt adózok le úgyhogy ne küldjetek annyira kifele...

2012. febr. 1. 00:36
 34/61 anonim ***** válasza:
71%
az osztrák Kis Betü
2012. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
89%

Szabadosi "elvtárs" tudod te azt hogy mindenki a maga sósánaka pogácsa?

Ha pedig az államtól várjátok el a számotokra is megfelelő lehetőségeket és életkörülményeket akkor tök mindegy hol éltek mert SEHOL SEM FOGTOK BOLDOGULNI!

Vagy a képzettségetekkel ,vagy annak irányultságával ,vagy annak ahinyával van a baj. Vagy "érdekesen" szocializálódtatok és egyszerűen ÉLHETETLENEK vagytok.

Egy országot csakis a dolgozó , igyekvő lakossága virágoztathat fel és a vezetői is abból a lakosságból kerülnek ki akárcsak a nagytőkései és a hangyaszorgalmú kisemberei.

De ha túl sokan vannak olyanok akik csak a nyafogásra , bűnözésre ,sültgalamb várásra képesek akkor nem csak saját magukkal tolnak ki hanem azokkal is akikkel eltartatják magukat.

Tessék vállakozni , exportálni, munkahelyket teremteni. Nem igaz hogy nincsennek elég képzett emberek ehhez mert az egyetemekből 15-20 éve tízezrével jönnek ki és egyre többen a 10 év múlva remélhetőleg sikeres magánvállalkozásokat beindító emberekék.

Vagy mindenki közgázos és jogász már és állami szféra vagy a multik felszívó erejében bízik?

Ott már betelt vaze ,már az édes testvérüknek is alig akad finom potya csicskaállás:)

2012. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
21%
szar ez az ország,utolsó pénzem is kizsigereli belőlem valahogy én is jobban örültem volna ha annó a nezsideri őseim inkább a maradást választották volna amikor bekopogtak hozzájuk mit akarnak maradni vagy menni M.O.ra :S aztán lehet lepontozni nem érdekel,én hazám oké,de ha én hogy szeressem ha ő sem szeret engem.
2012. febr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
21%
Hát én budapesti vagyok, de még én is sajnálom! Hihetetlenül rossz, hogy ezt kell mondanom, mert szeretnék büszke lenni arra, hogy magyar vagyok, csak nem tudok! Ami most itt van ebben az országban az egy tragédia és csak rosszabb lesz, a 'dicső múlt' miatt meg nem fogsz jobban élni!
2012. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
63%

"Annak ellenére hogy "hazaáruló vagyok" elég sok adót befizetek ennek az országnak... Ugyanis a kint keresett pénzem itthon költöm el és fogyasztási adókat megfizetem illetve a nyugijárulékom magyar kasszába megy."


Azért fizetsz adót mert fizetned kell. Egyébként meg te mondtad hogy ausztriában élnél. Nem értem miért tiszteljelek téged. Azt hiszed hogy a magyarságot pénzzel meg lehet venni?


Btw ez a sok ember aki itt panaszkodik hogy milyen szar a helyzet manapság, igen valóban szar a helyzet. De komolyan mondom ökölbe szorul a kezem, hogy a Mohácsi vésznél meg a Don-kanyarban az ilyen senkiházi szar alakok miatt haltak meg az emberek. Már fintorogtok ha végre észreveszitek hogy rossz irányba haladunk, és már azt kívánjátok bárcsak ne magyarok lennétek. Inkább menekülnétek el, ahelyett hogy megoldanánk a problémát.

2012. febr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
84%
Ezeket vezényelted volna ki a donkanyarhoz. Tudod ki nyitott volna tüzet egyedül? Hátul az elzáróegység.
2012. febr. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy ki sajnálja azt, hogy Sopron Magyarországhoz tartozik, vagy sem. Ugyanis teljesen szabadon mozoghatsz Európában, oda költözöl, ahova akarsz. Ha Sopronba akarok költözni, akkor nyugodtan megtehetem. És még onnan is mehetek dolgozni bárhova. Nem is értem a kérdést, de a felháborodást sem. Mindenki oda megy, ahova akar.
2012. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!