Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soproniak nem sajnáljátok...

Nem dávid kérdése:

Soproniak nem sajnáljátok hogy nem Ausztriához tartoztok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
24%
Rettentő korcsszagot érzek ám én itt...
2012. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
89%

"Soproniak nem sajnáljátok hogy nem Ausztriához tartoztok?"


Én soproni vagyok, itt születtem, itt is élek és hálával és tisztelettel gondolok vissza a rongyosokra, az ismeretlen hősökre, hogy legalább ezt a várost megmentették a méltatlanul szétszaggatott Magyarországnak! A válaszom tehát, hogy egyáltalán nem sajnálom, hogy Magyarországhoz tartozik a város, sőt! Ha a kérdés kizárólag arra korlátozódik, hogy Ausztriában jobbak az élet- és munkakörülmények, akkor az így van és aki szeretne és van rá lehetősége az menjen és robotoljon a sógoroknak. Szíve joga mindenkinek eldönteni, hogy hol akar érvényesülni, de el a kezekkel Soprontól! Nem vesztettünk már így is eleget?! Nem nem soha!

2012. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem érzi jól magát az országban - Vissz lát!!! Aki ilyen kérdést tesz fel az NEM IGAZ MAGYAR! Én fegyvert fognék ha csak egy centimétert is el akarna venni bárki az országból!!!
2012. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legtöbb soproni így járt a legjobban, legalábbis az élelmesebbek. Átjárnak Ausztriába dolgozni (még Bécs sincs messze, de Wiener Neustadt például egy köpés), és az osztrák fizetéssel úgy élnek itt, mint a kiskirályok. Én személy szerint irigylem az összes nyugati határnál élőt.
2012. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
59%
És akkor Balassagyarmat meg sajnálja, hogy nem Szlovákiához tartozik?
2012. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
29%
Feltett a kérdező egy normális kérdést, amiben semmi provokáció nincs. Értelmes választ nem kapott, viszont elhordjátok mindennek, jön a szokásos nyugatfikázás stb. Nektek minden provokáció? Ha leírom, hogy Ausztriában sokkal jobb életszínvonal, az is antimagyar provokáció ?:D. Borzasztóan primitívek vagytok.
2012. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
64%

Ez egyáltalán nem normális kérdés! A kérdező vagy direkt provokál, vagy teljes szellemi toprongy...

A kérdés arra utal, hogy talán jobb lett volna, ha Sopront is elszakítják a békediktátum idején, a többi területtel együtt. Ilyen irányultsággal az lesz a következő, hogy miért maradt meg egyáltalán Magyarország...??? A kérdés felvetése önmagában megkérdőjelezi az ország területi sérthetetlenségét a jelen állapot szerint is, de még az eredeti állapot szerint is. Ezzel meggyalázza többek között és elsősorban a Rongyos Gárda emlékét, semmibe veszi őseink hősiességét!


Kedves kérdező! A Te édesapád, vagy az ő édesapja esetleges hősi tetteinek megítélésével kapcsolatban talán vannak kifogásaid? A Te lelkiismereted nem lázadna, ha a felmenőid tetteit semmibe vennék mások, vagy akár meggondolatlanságból Te magad tennéd ezt, és később jönnél rá...?

2012. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
17%

" Ezzel meggyalázza többek között és elsősorban a Rongyos Gárda emlékét, semmibe veszi őseink hősiességét! "


Ezt az üres übermagyar szöveget... Szerintem a rongyos gárda valamennyi tagja rég Ausztriában lenne vendégmunkás, sem mit itt a Balkánon tengődni a műveletlen, agyilag toprongy nacionalisták között, akiknek 60 százaléka segélyen tengődik.

2012. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
74%

"Ezt az üres übermagyar szöveget... "

Üres??? Szerinted mivel lehetne megtölteni? Anyagiakkal gondolom... Szóval jobb lenne ha osztrákokhoz tartozna, mert több lenne a nyugdíj... Szerintem Te vagy üres, de nagyon.


Hazátlan árulók márpedig mindig is voltak, és Te is jól haladsz arra felé, ha így gondolod.


Annak meg igazán örülnék, ha leszoknátok végre az ilyen jelzőkről: "übermagyar", "magyarkodás" és hasonlók. Valaki vagy magyar, vagy nem. Ha nem akkor nem kell itt élni, itt fizetni az adót, provokálni meg pláne nem.

Egyébként nagyon sajnállak titeket. Nagyon szar lehet egy olyan országban élni, ahol nem érzitek magatokat otthon, nem tudtok azonosulni a néppel, mégis itt "kell" dolgoznotok és adókat fizetnetek. Szegény mártírok. He-he :)

2012. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
9%

"Rettentő korcsszagot érzek ám én itt...

"


Mert agydaganatod van.


"Annak meg igazán örülnék, ha leszoknátok végre az ilyen jelzőkről: "übermagyar", "magyarkodás""


Én meg szeretném, ha leszoknátok arrol, hogy: zsidó, magyarellenes, korcs, stb.


"Ha nem akkor nem kell itt élni, itt fizetni az adót, provokálni meg pláne nem. "


A magyarkodók nagy részét nem alkalmazza senki mert nincs szakmájuk és nem értenek semmihez ergo az adómból tengődnek a segílyen. Szerintem ezek után nem kéne megmondaniuk, hogy hova menjek vissza mert ÉHENHALNÁNAK.


"Hazátlan árulók márpedig mindig is voltak, és Te is jól haladsz arra felé, ha így gondolod.

"


Valószínűleg többet tudok erről az országról mint te és talán többet is tettem érte. Nekem ne mondja meg egy újnacionalista tini, hogy ki minek minősül.

2012. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!