Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soproniak nem sajnáljátok...

Nem dávid kérdése:

Soproniak nem sajnáljátok hogy nem Ausztriához tartoztok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
59%
Értitek a lényeget? Kiír az ember egy ilyen kérdést, a nem vagyok büszke rá hogy magyar vagyok, és a lehet szidni nyugodtan felkiáltások mellé. Tehát még csak nem is az zavarja, hogy egy ilyen kérdés után a saját lelkiismeretének hogy számol el, hanem hogy a többiek mit gondolnak. Tehát meg sem fordul neki a fejében, hogy magyar létére, ilyet azért már nem kéne...
2012. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
65%

"magyarázzátok el miért legyek büszke arra hogy magyar vagyok? "


Te semmiért, mivel te nem vagy magyar. Egy magyar nem ír ki ilyen kérdést, és utána még nem kérdezi meg gátlástalanul, mért legyen büszke arra hogy magyar.

2012. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy egy volt kollégám fogalmazna:


"Azta k.rva, de durva!" :)

2012. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy "hazaáruló vagyok" elég sok adót befizetek ennek az országnak... Ugyanis a kint keresett pénzem itthon költöm el és fogyasztási adókat megfizetem illetve a nyugijárulékom magyar kasszába megy.
2012. febr. 1. 00:14
 25/61 anonim ***** válasza:
67%
Én megmondom őszintén ezt a kérdezőt bizony fogom javasolni az Arany Antimagyar Békedíjra, mert megérdemli. :)
2012. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
64%

"Annak ellenére hogy "hazaáruló vagyok" elég sok adót befizetek ennek az országnak..."


Szerinted Hegedűs hadnagy nem fizetett adót? Vagy akkor most ünnepeljük és avassuk őt szentté? Elvégre alig pár száz magyar és a lőporraktár vesztét okozta. Végülis semmiség, ha az ember olyan magasztos eszmének hódolhat mint az antimagyarkodás.

2012. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
22%
jól van magyarabbak, üldözzétek el csak jobban a kérdezőt, lincseljétek csak meg mert el akarni menni az országból a rossz életkörülmények és lehetőségek végett.
2012. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
36%
én gyöngyösi vagyok és sajnálom, hogy nem Ausztriához tartozunk. :D
2012. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
82%

"jól van magyarabbak, üldözzétek el csak jobban a kérdezőt, lincseljétek csak meg mert el akarni menni az országból a rossz életkörülmények és lehetőségek végett."


Ember! Ő nem elmenni akar! Mindenki leszarná ha elmenni akarna. De te nem tudsz olvasni! Ez a barom már Sopront akarja elcsatolni!

2012. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
62%
Mért nem fogjátok már a kis bőröndötök, pakoltok össze, és takarodtok innen kifelé?
2012. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!