Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soproniak nem sajnáljátok...

Nem dávid kérdése:

Soproniak nem sajnáljátok hogy nem Ausztriához tartoztok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tetszik, még mindig átmehetsz a sógorokhoz és lehetsz másodrendű állampolgár ott. A lehetőség adott.
2012. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
50%

"Szerintem az értékrendeddel van

baj . Amiért lehet ,hogy nem csak

te vagy a hibás."


Nagyon szépen megfogalmaztad. Amúgy a nyugati szenny miatt változott az értékrend.

2012. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 Sz1u ***** válasza:
47%

Érdekes kérdés!


A vasfüggönyön túl ragadt magyar települések közül én még egyet sem hallottam, hogy rosszul érzik ott magukat.


Igaz én nem Sopronban lakom (pont a másik oldalon: Békéscsabán), de én azt mondom, hogy jó itt nekem, ahol vagyok.


Kiváncsi vagyok egy tényleg soproni véleményére!

2012. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hazaáruló. És soproni vagyok én is. És igen kijárok dolgozni. De sokkal jobb lenne nekem ha Ausztriához tartozna Sopron. Mert akkor több nyugdíjam lenne és biztos lenne hogy lesz nyugdíjam. és egyéb szociális járulékok és több lenne. gondolok itt a családi pótlékra. Jah és Sopron Ausztriához tartozna akkor ugyebár nem kéne kiutaznom dolgozni.



Amúgy meg kérdés nem provokáció én abszolult nem vagyok büszke rá hogy magyar vagyok. Nyugodtan szidhattok de ez az igazság!

2012. jan. 31. 23:31
 15/61 anonim ***** válasza:
14%

"Amúgy a nyugati szenny miatt változott az értékrend."


A 60 fölötti turbókádárista tanárnőm beszélt még így anno.

2012. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
87%
Ez mekkora antimagyar kérdés. Komolyan az ilyet oktatni kéne, az összes eddigit űbereli. :D
2012. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
73%

"A 60 fölötti turbókádárista tanárnőm beszélt még így anno."


És milyen igaza volt. :)

2012. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
56%

"Nem vagyok hazaáruló..."


De az vagy , ha ilyenket kérdezel.Mákod ,hogy magyar vagy mert ha egy bármelyik más nép tagja lennél ,hasonló kérdéssel igen könnyen okot adnál a megliccseltetésednek:)

2012. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
79%
Itt viszont nem ad okot. Hiszen Magyarországon a magyarellenességnek évszázados hagyományai vannak. Sokak már teljesen természetesnek élik ezt meg.
2012. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

Most tényleg nem provokálni akarok de akkor ha ennyire hazaárulnak tartotok akkor magyarázzátok el miért legyek büszke arra hogy magyar vagyok?


Amúgy meg politikusainkat kéne hazaárulnak nevezni.

2012. febr. 1. 00:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!