Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek idén már mindenfél...

Szerintetek idén már mindenféle atrocitások nélkül fog lemenni a melegfelvonulás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, javul a helyzet, Budapesten sorra indulnak az új melegbulik, rengeteg külföldi egynemű pár is ellátogat a városba és kifejezetten pozitívan nyilatkoznak a városról.
2012. jan. 29. 13:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Ha te uzi vagy, és ennek te hangot adsz, akkor én meg hangot adok annak, hogy az én EGÉSZSÉGES kölyköm, ne azt lássa a tévében, hogy pávatoll van a icsádban!

Ergó megdobállak paradicsommal, mert azon legalább röhög a gyerek."


Mióta közvetítik a tévében a felvonulást? Egyébként én is röhögnék ha paradicsommal dobálnád a tévét, komikus jelenet lenne.

2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
magyarország sajnos még nagyon kelet-európa, jó sok évnek (meg új generációknak) kell eljönnie, amíg normálisan felvonulhatnak. és ez a hatalmas különbség a nyugat-kelet között, idekint egy nagy buli, mindenki kimegy, egyrészt mert miért ne lehetne meleg, persze, támogassuk őket, másrészt meg egy jó program. a tolerancia, mint fogalom otthon sajnos ismeretlen. nyilvánvalóan idekint is vannak ellenzői a dolognak, de értelmes módon teszik közzé (hozzátenném a publikum viszont elutasító velük szemben..), nem pedig kiabálva, ordítózva, dobálózva, mint a vadállatok.. iszonyatosan primitív viselkedés az, amit otthon az emberek csinálnak ekörül a kérdés körül. dehát persze, amit nem ért az ember, attól fél és ez is a félelem egyik kifejezési formája. lehet szabadon véleményt nyilvánítani, de sajnos a demokratikus kultúra még nem olyan fejlett otthon, hogy megértsék az emberek: lehet véleményt nyilvánítani, de ezt értelmesen, európai normák között kéne (ergo nem ordibálunk, dobálózunk. hát kérem szépen, mégis csak Európában élünk, nem Oroszországban). olvasni kell, tudományos oldalakat, tájékozódni, hogy mit is jelent melegnek lenni, miért van ez és legfőképpen megérteni, hogy ez NEM egy betegség, nem lehet "elkapni" vagy nemtom mitől félnek itt egyesek.. de az "értelmes" hozzászólások tömkelege az adott embert minősíti, egymást mocskolni az mindig is a magyarok sajátossága volt. Gratulálok hozzá!
2012. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tőlem legyenek melegek, buzuljanak össze-vissza, és csináljanak olyan dolgokat, amitől a normális ember elhányja magát a hálószobájukban! Ahhoz, hogy otthon kivel alszanak, milyen beteges dolgokat művelnek, semmi közünk, nem is látja senki. De ahogy kimennek az Andrássy útra, és nőnek sminkelve egy szál bőrtangában nyalják egymás testét bőven kimerítik a közszeméremsértés fogalmát. Nem értem, hogy attól, hogy melegek, miért kell ezt az egész ország elé tárni, és miért nem büntetik meg őket. Valószínűleg ha egy hetero férfi pórázon vezetne végig egy csajt az utcán, miközben bőrkorbáccsal csapkodná, őket is bevinnék, ami teljesen egyértelmű, mert azt sem akarom az utcán nézni, ahogy ezt sem. Ez nem tolerancia, meg fejlődés, meg elmaradottság kérdése, ez deviancia, amit pár &uzi feltűnési viszketegsége miatt tolnak a képünkbe.
2012. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem helytelen -és tipikusan modern - gondolkodás az, hogy amíg nem előttem csinálja addig nem érdekel. Ez kb. olyan, mint ha azt mondanánk nem érdekel ha valaki minden nap félholtra veri az asszonyt, nem érdekel ha pedofil csak ne előttem csinálja. Ne érdekel ha valaki lop, míg nem engem lop meg.

Itt az a kőkemény kérdés, hogy helyes e amit csinál, vagy bűn? Szerintem az utóbbi és ez nem attól függ mekkora közönség előtt csinálja.

2012. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes, hogy mindenki milyen pontosan le tudja írni, mit viselnek a felvonulók és mit csinálnak. Én itt lakom a belvárosban születésem óta, megéltem már pár felvonulást, de a legkevésbé sem tudok felidézni magamban egy képet arról, hogyan is néz ki egy ilyen rendezvény. Hogy miért? Mert nem érdekel. Este a híradóban megnézem azt az 5 perces összefoglalót, aminek kétharmada a tojásdobálókról szól, és kész, maximum még elolvasom az interneten a cikkeket, nemhogy azon siránkozzak, hogy milyen ruhákban vannak. Az ellentüntetők pont hogy reklámot csinálnak az egésznek.
2012. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Itt az a kőkemény kérdés, hogy helyes e amit csinál, vagy bűn?"


Normális vagy? Két felnőtt ember azt csinál otthon amit akar, ha nem bántják a másikat. Azért nem teljesen ugyanaz ez, mint hogy megveri valamelyik a másikat, vagy gyerekeket molesztál. Ha nem látod a különbséget, akkor nagy gondok vannak a fejedben.

2012. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azt sejtem egy igazi liberálissal van dolgunk, aki nem fogta fel mit írtam és halvány lila gőze nincs arról mi számít bűnnek. Nem baj, ezek szerint nyugodtan csonkíthatjuk is magunkat, mert másokat azzal nem bántunk. Köszönjük meg az szdsz fiókáknak - mert a nagy madarak már elszálltak - , hogy legalább ezt megengedik nekünk. :)
2012. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hülyeség a homoszexualitás pártolását az SZDSZ-szel azonosítani. Én rájuk például soha nem szavaztam volna, mert a gazdaságpolitikájukkal nagyon nem értek egyet.

A melegeket viszont világszerte egyre jobban elfogadják. A legjobb példa Latin-Amerika, ahol pár évtizeddel ezelőtt tényleg nagyon vallásosak voltak az emberek és minden ilyesmi dolgot elítéltek, ma viszont már sok helyen házasodhatnak is és ez nemcsak a politika miatt van így, egyszerűen nem érdekli a többi embert, ki kit szeret.

2012. jan. 29. 22:57
 19/22 anonim ***** válasza:

Mikor én először szavaztam az SZDSZ már rég a süllyesztőben csúszott lefelé, vagy talán már le is ért. Nem vagyok olyan sekélyes, hogy a világnézetemet és gondolkodásomat egy párt ideológiájába skatulyázzam be.


Azt sejtem egy, igazi vallási fanatikussal van dolgunk, aki azt szeretné, hogy homokos embertársainak ugyanúgy büntessék meg, zárják el, stb, mint az asszonyverőket, gyerekmolesztálókat, csak mert otthon a hálószobában, nyilván egymás beleegyezésével azt csinálják, amit. Mindenesetre nem kívánok vitázni veled, mert aztán megint jönnének a biblia így, isten úgy, pokol és hasonló "érvek", amikre nem vagyok kiváncsi.

2012. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A felvonulás ideje alatt a városban nem lehet közlekedni. Mi jogon korlátoznak engem a szabad mozgásomban?

Másrészt a rendőri biztosítás komoly pénzekbe kerül, amit természetesen én fizetek! ÉN! Aki a pu..cit szeretem (férfi létemre!) Miért nem fizetik ki a ratykók a költségeket?

Másrészt miért nem vonulnak fel mondjuk egy vidéki rónaság közepén? Mert ott nem figyelnének rájuk? Miért kell a figyelemnek rájuk szegeződni állandóan? A szom már kivan!

Bzuljanak otthon, meg bzibulin, tényleg nem érdekel. De ne a gyermekeim előtt, ahogy egy korábbi hozzászóló bölcsen megjegyezte!

2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!