Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én unom egyedül, hogy a...

Én unom egyedül, hogy a vízcsapból is a melegfelvonulás folyik? A melegek minek kérkednek magukkal? A szexualitás nem intim magánügy véletlenül?

Figyelt kérdés
Ha nem vonulgatnának, akkor több tojás végezné rántottaként a tányérben, mint a köcsögök fején. Nem vagyok szélsőséges és engemet nem érdekel, hogy vannak buzik, de fenntartom ahhoz a szabadsághoz való jogomat, hogy ne kötelezzen senki arra, hogy részei legyenek az életemnek!!!
2008. júl. 13. 10:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Unod-unod, erre kiírsz egy kérdést, hogy itt is ez folyjon.

Én is unom.

2008. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki unja,de ez van.

Most ez a téma magy mindenhol.

Sajna,mert lehetne más dolgokon is gondolkodni mint ilyen kérdésekre válaszolgatni.

Amugy én is ugy tudtam hogy a szexualitás magánügy,csak épp a melegeknek ugynézki nem az, mert igyekeznek elfogadtatni az emberiséggel hogy ilyen is van.

2008. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
pont azon korlátolt emberek miatt van ez a hírverés,akik egy napi nem bírják ki,hogy ezek az emberek együtt bulizzanak,megmutassák magukat.én se tartom természetesnek ezt az egészet,de érdekes én el tudtam kerülni akkor azt a helyet,volt jobb dolgom is mint gyűlölködve tojást dobálni és szitkozódni.(((meg vegyi fegyvert készíteni))ezek a beteg barmok/bocs a kifejezésért/ minden alkalmat kihasználnak csak h.botrányt csinálhassanak.én biztos nem menteném fel őket..
2008. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
érdekes,más országokban képesek normálisan viselkedni egy ilyen esemény alkalmával...
2008. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
72%
igen talán nemkéne a ferdehajlamúaknak pucéran végigvonulni a belvároson ahol gyermekek vannak
2008. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Én is. A poén az, hogy eddig tök hidegen hagytak, de most, hogy mindenhonnan ők folynak, kezdem megutálni őket, nagyon...
2008. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
azért vki elmondhatná,miért pontozák le a válaszaimat,azért mert én voltam az egyetlen, aki a melegfelvonulás mellett szólt.gondolom meg se nagyon értik az én álláspontomat..de tényleg kiváncsi vagyok mi a probléma ezzel a véleménnyel?
2008. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
31%
#pontozták
2008. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a témát szerintem mindenki unja már, csak az a baj, hogy ebben az országban az emberek nem tudnak kulturáltan véleményt nyilvánítani. Tévedés ne essék, a felvonulók között se mindenki kultúrált, nade az már elég gáz, hogy olyan ember, aki szerint a melegek rossz példát mutatnak a gyerekeknek, az kimegy "ellentüntetni" gyerekkel a nyakában és ott ordítozik, meg mutogatja a "nemzetközi jelzéseket" a felvonulóknak. Ez lenne a jó példa???
2008. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
66%
Nem ez sem jó példa sőt, de lassan már szégyellnem kell magam, mert hetero vagyok és nem meleg?
2008. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!