Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én unom egyedül, hogy a...

Én unom egyedül, hogy a vízcsapból is a melegfelvonulás folyik? A melegek minek kérkednek magukkal? A szexualitás nem intim magánügy véletlenül?

Figyelt kérdés
Ha nem vonulgatnának, akkor több tojás végezné rántottaként a tányérben, mint a köcsögök fején. Nem vagyok szélsőséges és engemet nem érdekel, hogy vannak buzik, de fenntartom ahhoz a szabadsághoz való jogomat, hogy ne kötelezzen senki arra, hogy részei legyenek az életemnek!!!
2008. júl. 13. 10:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Én nem azért írtam ki a kérdést, hogy erősítsem azt a "feelinget", ami ellen kikeltem. Nagyon "panem et circenses" hangulata van annak, hogy nálunk minden ilyen mértékben túldimenzionálnak. Valahány aberrált felfonulást rendez, gondolom fel sem merül bennük az, hogy a jóérzésű embereket ez irritálja, és csodálkoznak, hogy az emberek "lereagálják". A tojásdobálással és a közönséges hangvétellel magam sem értek egyet, de ha már demokrácia van és szólásszabadság, no meg emberi jogok, akkor ezek a dolgok a heteróknak is rendelkezésükre kellene állniuk.

VAGY EZ IS OLYAN, MINT A GÁRDA EGYENRUHÁJA IRITÁLTA A CIGÁNYOKAT GALGAGYÖRKÖN, A KIVONT KASZÁK, MEG A ROMAGYŰRŰ A MAGYAROKAT NEM. Ugye?

2008. júl. 14. 07:06
 12/31 anonim válasza:
92%
Miért mit vártál? Amíg lesznek emberek akik minden nap felteszik a kérdést és beszélnek, vitatkoznak erről addig persze hogy ez lesz a téma.
2008. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
85%
Szerintem is undorító,h. folyamatosan csak a buzikról volt szó,pedig aznap volt fontosabb esemény is a Hősök terén és azt meg sem említették a híradóban.Országosan 690 tűzoltót avattak aznap a téren,olyan embereket akik ha kell az életüket áldozzák másokért,de erről egy szót se mondtak... Én meg a sok buzi miatt késtem le a tisztavatást,pedig még elindultam előbb is...Szóval köszönöm a melegeknek... És mindazoknak akik többre tartják a buzikat,mint azokat akik segítség nyújtás közben még meg is halnának vadidegenekért....
2008. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%

nagyon szemellenzősek vagytok.nemcsak (nem elsősorban a melegeket kéne piszkálni)hanem azokat elítélni akik kukákat borogattak,tojást dobáltak,vegyi fegyvert csináltak házilag,(napokkal előtte)csuklyában botrányt csináltak-miattuk 100x többet szóltak erről az eseményről a tv.adások,mintnormál esetben.egyébként az előttem szóló véleményével egyetértek,tényleg szomorú h.ez nagyobb hír volt.de attól a vandálok mégiscsak megérdemelnék a büntetést...


én voltam akinek az előző 2 válaszát is leminősítették,ezt is szabad, csak gondoltam ezt még hozzáfűzöm,aki akarja megérti, miről beszélek.

2008. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
49%

Gyurcsany megmondta...

" ...ha nem tetszik ellehet menni..."


NA igen.... erre mit mond az okos magyar ...

"Tuntessunk"..

Ahelyett h inkabb elmenne kulfoldre es megkeresne fizetesenek 3szorosat...

Tapasztalatbol beszelek...

2008. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Igazad van, és egy ideje én is sokat gondolkodom azon, hogy a világ másik részén próbálkozzam.

Node:

Nem felháborító, hogy ahhoz, hogy az ember az emberi méltóságában ne legyen megalázva, el kell mennie onnan, ahol született, ahol él?

Nem vagyok idealista, meg akkora lokálpatrióta, hogy a Szózatból idézzek, de leéltem 36 évet így vagy úgy, itt élek, itt élnek a rokonaim, barátaim, itt ismernek, itt van házam, kocsim, kisállataim, a feleségemet is ide kötik a kötelékek, a munkája, a rokonai stb stb. Életemben nem tüntettem és nem is fogok, de nonszensz, hogy az embernek egyetlen módja a konszolidált élethez az, hogy külföldön új életet kezd...

2008. júl. 19. 05:46
 17/31 anonim válasza:
52%
a heteroknak nem tiltotta meg senki, hogy felvonuljanak. tessék, ha te meg akarod mutatni magad, mert hetero vagy, vonulj fel. Biztosan nem fognak dobálni a melegek... Európában mindenhol vannak ilyen felvonulások, kultúráltan le tudják bonyolítani. Mi még nagyon messze vagyunk ettől. A demokráciának pont az a lényege, hogy ha ők vonulni akarnak senki ne akadályozhassa meg őket, mert nekik ez a fontos. Ha te a levelibéka-rajongók baráti társaságával szeretnél felvonulni, hát te is nyugodtan megteheted. Ez a demokrácia és akik dobának egy ilyen eseményen, azok a demokrácia ellenségei.
2008. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
68%
Demokrácia? Ez? Őszintén remélem, hogy ezt viccnek szántad. Tudod a demokráciában egyenjogúság van. Kérlek szépen, ez hol egyenjogúság? Ahol a buziknak, meg a kissebbségnek több joguk van, mint nekünk, az demokrácia? Vagy ahol a jóérzésű magyarokat lefasisztázzák? Az demokrácia? Pedig ők aztán, tényleg csak a hazájukat akarják megvédeni. De ehhez úgy látszik nincs joguk. Talán, mert ez nem demokrácia.
2008. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
56%
azért szerintem a melegek meg a romák nem éppen egy téma. A melegek nem akartak mást, mint egy szép nyári nap megmutatni magukat Budapest utcáin. Miért másabb az ő felvonulásuk, mint a Budapest parádé? Azért mert ott csupasz csöcsű csajok táncoltak a kamionon nem pucér seggű fiúk? Ha ez nektek nem tetszik, aznap nem kell arra járni. Ők nem csinálnak ész nélkül gyerekeket a putriba, nem lopnak nem állnak sorba a segélyért... szóval ha nem tetszenek nem kell rájuk nézni és kész...
2008. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
51%

ha nem lett volna ellentüntetés, nem kattogott volna ezen a média napokig

nézd meg más országokban hogy van: felvonulnak, elvonulnak, este a híradó megemlíti 1 percben hogy ilyen is volt, és vége


köszönd a tomcat-féle tojásdobálóknak hogy ezt kell nézned napokig!

2008. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!