Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavarna a melegfelvonulás ha...

Zavarna a melegfelvonulás ha normális ruhában, smink nélkül, kézen fogva mennének?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 01:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Mér téged nem?
2010. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
igen, zavarna. Még egy heteró felvonulás is zavarna. A szexuális szokások nem az utcára valók, pláne nem egy büszke menetben.
2010. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
50%
Nem zavarna, viszont értelmét sem látnám. Minek kell szándékosan megmutatni másoknak, hogy kit szeret, meg kit nem? Ha nem lenne felvonulás, sokkal sikeresebben el tudnának vegyülni a tömegben, és senki nem foglalkozna velük ennyit.
2010. júl. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavarna, engem így sem zavar, nem megyek oda, és ennyi.
2010. júl. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Így nem zavarna egyáltalán. Ezzel visszahoznák a melegfelvonulás eredeti célját, megmutatni, hogy ők is itt vannak, ugyanolyan emberek mint mi. Ez így teljesen korrekt lenne.
2010. júl. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

Nem zavarna. Le.szarom.


Ha senki se menne oda hőbörögni meg nézelődni, nem volna értelme melegfelvonulást tartani, mert okafogyottá válna.

2010. júl. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos sokakat így is zavarna.

Csak azt nem értem, hogy a szexuális szokás nem az utcára való, de mégse szólnak be egy heteró párnak sem, hogy miért fogja a párja kezét, vagy miért meri megcsókolni, hozzá bújni....

Egy heteró

2010. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

engem az zavarna, ha egy halott ember testét, vagy annak egy részét körbehurcolnák a városon, a legnagyobb nyári melegben.


Micsoda egy perverz dolog lenne már!?

2010. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem zavar, se így, se úgy. Mit bánom én ki kit szeret.

Csak nem értem, minek ennek reklám?

2010. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Zavarna. A gyerekem a híradó közvetésében ne azt lássa már, hogy kézen fogva mászkálnak azonos nemű emberkék.
2010. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!