Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavarna a melegfelvonulás ha...

Zavarna a melegfelvonulás ha normális ruhában, smink nélkül, kézen fogva mennének?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 01:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%

Engem az se zavarna, ha nem védené a kb. 400 fős -amúgy senki által nem látott, a külvilágtól kordonokkal közpénzből elzárt- bużifelvonulsát a rendőrség kb. 120 millió forintért!


Mennyibe is kerül egy átlagos felvonuló repedtseggű védelme a magyar adófizetőknek?

2010. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
Természetesen zavarna.Tök mindegy, hogy rikító rózsaszínben, egymás seggét markolászva vonulnak fel, vagy talpig feketében, szinte gyászmenetben, a felvonulás az felvonulás...Ne kerüljön már az utcára, mert nem oda való!
2010. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy érdekes kérdés. Nekem eleve ott kezdődik, hogy "büszkén" vonulnak fel. Mi az hogy büszkék a másságukra? Miért kell erre büszkének lenni? Másrészről miért kell egyáltalán felvonulni az egyenjogúságért? Normál körülmények között hogyan merülhet fel egyáltalán, hogy valaki milyen beállítottságú? Nem látom azt az életszituációt, ahol gondot jelenthet, ha valaki meleg. Persze kivételt képez, ha valaki felhívja a figyelmet a másságára. De ugyanígy elítélnek egy heterót is, ha a nem szituhoz illő ruhát visel. Szóval nem értem. :)
2010. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
82%

Ez jellemző a magyar emberre! Elfogadják a nekik nem tetsző dolgokat is. Mindent elfogadnak, csak éppen nem szeretnének tudomást szerezni róluk. Ez ám az elfogadás! Amíg nem tudom hogy léteznek, gyakorlatilag láthatatlanok, addig minden ok. Pont ez ellen, illetve ezért küzdenek a melegek.


A büszkeség jelentése pedig = nem akarok titkolózva élni, nem szégyenlem,hogy meleg vagyok, nem érzem magam kevesebbnek, ergo büszke vagyok rá!

Nem tudom érthető?

2010. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!