Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zavarna a melegfelvonulás ha...

Zavarna a melegfelvonulás ha normális ruhában, smink nélkül, kézen fogva mennének?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 01:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%

Az én gyerekem nem néz híradót...

Egyébként nem zavarna.Semmilyen felvonulás nem zavar,mert ha nem érdekel,nem megyek oda.

2010. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Már nem azért, de eddig mindig ilyen volt. Csak a média meg a bőrfejűek kiszúrták azt a 10-20 transzit meg erkölcstelen magamutogatót, akik mindenféle jelmezekben vonaglottak, és róluk szólt minden, nem a többi kb. 800 normális felvonulóról.
2010. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Engem így sem zavar. Semmi bajom a melegekkel SEM. Tőlem vonulhat mindenki ahogy akar, legalább néha történik is valami.
2010. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Miért kell nekik felvonulniuk? Éppen ezzel vonják magukra a többségi trsadalom ellenszenvét. A szexuális élet magánügy, nem az utcára való. Otthon magára zárja az ajtót, aztán azzal csinálja, akivel akarja. Felőlem kecskét is dughat, az sem érdekel.
2010. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Na ez az. Minek vonulgatnak bárhogy is? Így pont magukat "emelik ki" a társadalomból, aztán meg rínak a diszkrimináció miatt.
2010. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
Azt ne mondjátok,hogy csak a felvonulás miatt utáljátok őket:)
2010. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Így nem zavarna. Az értelmét mondjuk nem látom így se, de lényegesen kevésbé zavarna. A mostani formájában az a baj vele, hogy olyan, mintha tudatosan akarnának megbotránkoztatni, provokálni. Nem tartom valószínűnek, hogy az ott résztvevő emberek az és többi 364 napján is úgy viselkednének, és nem fér a fejembe, hogy miért akarnak ilyen fals képet festeni magukról.
2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon igaz, amit a 09:57-es írt, én is ezt írtam volna. Minek vonulgatni? Miért nem lehet megérteni, hogy Magyarországon a férfi homoszexualitással szemben NINCSEN tolerancia(félreértés ne essék, engem nem zavar, felőlem mindenki azt csinál a házában, amit akar)? Talán ha nem vonulgatnának, akkor nem utálnák annyian őket...Amit írtál, kérdező, nem zavarna, de minek? Lehet ennyierővel heteófelvonulás is...
2010. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem zavarna, de nem látom értelmét az egésznek. Minek büszkének lenni egy állapotra? Nem tett érte semmit, hogy büszke lehessen a teljesítményére. Én sem vagyok büszke a barna szememre. Ha meg arra büszke, hogy felvállalja, hogy meleg, annak megint nincs értelme. Ilyen alapon lehetne AIDS felvonulás, Vak felvonulás, Balkezes felvonulás vagy "én csak szamaritánus pózban csinálom" felvonulás.
2010. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen. Ha annyira azért küzdenek, hogy ne diszkriminálják őket, akkor ne vonuljak fől, és ezzel ne diszkriminálják magukat. Én se vonulok fel, hogy nem vagyok meleg.
2010. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!