Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jó szervezni egy...

Bumbi02 kérdése:

Nem lenne jó szervezni egy Gyakorikérdések-Politika találkozót?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne egy-egy felhasználó mögött milyen arc bújik:)
2012. jan. 17. 20:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
hogy derült ki? Legalább vitatkoztatok?:)
2012. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
Hogy derült ki, beszélgettetek politikáról élőben? Azért ez nem semmi. :)
2012. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
nem, csak felismertem a stílusát..:D aztán rákérdeztem élőben hogy nem-e gyakorikérdésezik és nem e ... a neve..:D aztán kiderült h de:D
2012. jan. 17. 21:52
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi a világ. :)
2012. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ki volt az? Most viccen kívül, ha a nicknevét írod le, még nem fogjuk tudni az igazit.
2012. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
nicknevét nem írnám le, de az édesapám..:D
2012. jan. 17. 23:41
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
van, csak egybeesik a jobbikos szarságokkal:D
2012. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
kolopelét megismernétek,amint épp a 8 gyerekéről dicsekszik,meg hogy ő egy zseni,és ezért ő lehetne is a világ ura,de csak szolgákat tart(tagadja) ,akiknek alsóhangon 1milliós a havi fizujuk.persze csak a takarítóknak,mert a szakembereknek több jár.nos?:)
2012. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok!


Én már nagyon régen jártam itt, a Politikában, de régebbi tapasztalataim alapján mégis kíváncsi lennék egy ilyen találkozóra. Mindig is érdekelt, hogy milyen emberek vannak a nickek mögött. :)


Lehet, hogy nem sokan vállalnák be, hogy elmennek...

De ha sikerülne, akkor tényleg úgy lenne érdekes, ahogyan a kérdező elképzelte, azaz ha csak este derülne fény arra, hogy ki kicsoda. Viszont ez valóban nem túl valószínű, mert a stílus alapján a "törzsközönség" tagjai úgyis felismernék egymást, akármilyen témáról beszélgetnek is.

Esetleg lehetne szervezni egy játékot: 2 - 3 órányi beszélgetés után ki ismer fel több "arcot". :)


Sőt, hogy fokozzam a játékosságot:

Valóságshow, azaz GYK - Politika - ház.

Ez az ötlet már egy másik GYK-kategóriával kapcsolatban felmerült bennem, úgyhogy már eltöprengtem néhány kérdésen, ami itt is érdekes lenne:


- Van lehetőség megválasztani, ki legyen a szomszéd szobában, vagy esetleg ki legyen a szobatársad egy kétszemélyes szobában. Kit választanál?


- Kit hívnál ki párbajozni, és milyen témakörben; ill. kinek a kihívását fogadnád vagy utasítanád el? Mire tippelsz, melyikőtök nyerne?


- Az utolsó kérdés: Mit gondolsz, a résztvevők hány százaléka lenne még életben egy hét múlva? :P


Üdv mindenkinek. :)

2012. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D


Most belegondoltam, hogy leül egy négyszemélyes asztalhoz társalogni egy 70 éves nyugdíjas MSZP-s, egy 40 éves sikeres cégtulajdonos Fideszes, egy 28 éves homoszexuális LMP-s, és egy 19 éves skinhead Jobbikos.


Mekkora magasröptű filozófiai mélyenszántás lenne ott. A végén meg ez lenne az asztallal:


[link]


:D:D:D

2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!