Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálod a homoszexuálisakat?

Miért utálod a homoszexuálisakat?

Figyelt kérdés
Ne tegyék át kérem másik kategóriába, az ezt a kategóriát olvasok véleményére vagyok kíváncsi.
2012. jan. 6. 13:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem utálom őket. De azt gondolom, hogy kinek mi folyik a hálószobájában, az mindenkinek a magánügye. Nem kéne melegfelvonulásokat és melegolimpiákat meg miegymást tartani. Mert azt gondolom, hogy ez igenis egy deviancia, amivel nem kéne dicsekedni. Pláne nem provokálni ezzel az embereket. Aztán meg fel vannak háborodva, ha ellentüntetőkkel találkoznak.

A jogaikról meg annyit, hogy minden joga megvan, mint bármilyen másik embernek. Joga van együtt élni azzal, akivel akar, a regisztrált élettársi intézménnyel az öröklődési problémák is megoldottak. Joga van felnevelni azt a gyereket aki ő hozott létre. Másét meg ne akarja felnevelni, egészséges heteroszexuális párok is igen nehezen kapnak kisbabát.

2012. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem utálom őket csak eltűröm végül is ők is csak emberek. Csak végre ismerjék már be hogy ez egy betegség és nem egy olyan dolog amire büszkének kéne lenni másrészt nem barátkoznék buzeránssal.
2012. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%

Normál embert nem érdekli, hogy ki kivel szexel, kinek mi a szexiális beállítottsága. Akit ez zavar, és láthatóan fellép ellene, nyílván valami hajlam van benne, amit így próbál elnyomni. Ha nekem lenne egy ismerősöm, aki meleg lenne, attól még ő lehetne ugyanúgy jófej, mert az, hogy kivel fekszik le a hálószobájában, engem hidegen hagy. Ennyi, pont.

17/f

2012. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%

Én nem utálok senkit, de nem is érdekel a mások szexuális élete. Sem a hetero, sem a homoszexuálisok nemi élete nem foglalkoztat.

Elítélem azokat, akik a saját szexualitásukat nyilvánosság, közösség, társaság előtt, (szóval a hálószobán kívül) élik meg, legyen bármilyen a szexuális életük.

Azokat sem kedvelem, akik a mások szexuális életét "firtatják", vagy az alapján vonnak le előítéletes következtetéseket.

Nem kellene egymás magánéletével foglalkoznunk, és nem is kellene a magánéletünketmás emberek orra alá dörgölni, mert mind a kettő felesleges, és kofliktusforrás lehet.

2012. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem őket magukat nem szeretem, hanem azt, hogy ingerkednek, és ütőkártyaként használják a másságukat.
2012. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 gondolkozzmar ***** válasza:
49%
Utálom őket,mert természetellenes a vonaglásuk és a bu*iolimpia pedig még ellenszevesebbé teszi őket.
2012. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!