Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az, amiért utálod a Fideszt...

Mi az, amiért utálod a Fideszt az eddigi kormányzása alapján?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Én nem utálom mert az emberek érdekeit képviseli nem a milliomos üzletembereket amit az mszp képviselt..
2010. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

"Én nem utálom...."


Én sem, és egyetértek veled, de az ide írogatók többségének láthatólag eléggé más most a véleménye. Kíváncsi vagyok az indokaikra.

2010. dec. 15. 20:07
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert hazudtak!A fidesz az a párt,aki még a látszatra sem igazán tesz!Egyszer kivesznek egy törvényt,utána fél évvel visszarakják!Hogy van ez?Ha nem lenne 2/3-uk,akkor sokkal jobb lenne!De a Jobbikot is ki kéne próbálni!
2010. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Jó, de akkor az LMP-t is ki kell próbálni. Fogd már fel, hogy 15% akkor sem elég a kormányzáshoz, ha a Fidesznek nincs kétharmada! Ez nem olyan dolog, hogy mit kell "kipróbálni". Hány éves vagy?
2010. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
szóval az emberek érdekeit, meséljetek már nekem, nagyon kíváncsian hallgatom a mondanivalótokat, biztos én nem vettem észre idáig.
2010. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne próbálni,lehet,hogy ugyan olyan sz@r lenne mint a fidesz,mszp,de lehet,hogy sokkal jobb,és talán én sem az utazásra raknám el a pénzt,hogy minnél hamarabb elmehessek,hanem mondjuk 180-as LCD tv-re,meg luxuskocsikra!Ezekkel nincs jövője Magyarországnak!Hány éves vagyok?Pont annyi!Nagykorú!
2010. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bumbi02 ***** válasza:
100%

az emberek érdekeit szolgálja.. ez volt a nap vicce...

nem utálom a fideszt, csak nem értek vele egyet.

- paradox hogy fiatal demokraták, se fiatal se demokraták..

- eléggé pofátlan módon, meg se próbálják elrejteni a szándékaikat.

- őket se érdeklik a kisemberek..


és had ne soroljam.

2010. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem utálom mert az emberek érdekeit képviseli nem a milliomos üzletembereket amit az mszp képviselt.."


Pont fordítva. Sok embernek aki keveset keres és nincs gyereke az kevesebbet fog kapni, míg aki 300E felett keres még gyerek nélkül is jobban jár. Orbán jövőre nettó 450E forinttal fog többet kézbe kapni.

2010. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Vikosz ***** válasza:
100%
Szerintem egy ország sorsát nem ugy kell eldöntenünk h "na bazze ezt pártot nem ismerem próbáljuk ki!"Ha valakire szavazol akkor kell valami indok is rá csak h bekarikázz vmit.
2010. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A külföldi rendőrök behívás kinek az érdekeit szolgálja? Nekem,mint kisembernek nagyon nem!És ha tüntetni szeretnék ellenük?Az izraeli rendőrök szitává lőnének?Ez biztos,hogy az én érdekembe van.és a többi kisemberébe!
2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!