Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért utálod a gárdistákat?

Mért utálod a gárdistákat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert emlékeztetnek valamire. Mire is? Ja, igen, erre: [link]
2010. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerű : Azthiszik ,hogy ők az istenek a mindenhatók és ők bármit megtehetnek ! Más mozgalmakkkal megvagyok békélve csak őket nem bírom egyszerűen nemtudják elfogadni ,hogyha valaki nem jobbikos hanem olyan mint pl én , isten ,játszanak meg h ők kemények mert vonulgatnak ,egyszer volt olyan ,hogy kiprobáltuk az unokatessommal ,hogy beléptünk 2 napig bírtuk annyira ellenszenvesek engem már a nevem miadt alig akartak bevenni . EGSZERŰEN SZÁNALMAS EGY BAGÁZS ! szivesen látnám őket a szemük között eggy golyóval !
2010. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Engem Horthy Nemzeti Hadseregére emlékeztet.
2010. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem utálom, de alakulhatna egy szélsőbal gárda is, és szövetkezniük kéne, mert a nyugatellenesség közös cél a szélsőbal és szélsőjobb oldalon!
2010. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
engem hidegen hagynak
2010. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha majd nem a bűnöző cigányt és a deviánsokat fogják védeni a törvények, akkor gárdára sem lesz szükség. Teljesen normális dolog, hogy az emberek nem hagyják magukat kirabolni, kifosztani, megölni, hanem önszerveződnek, ha a törvény a bűnözőt védi.


Hajrá Gárda!

2010. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
A kormányon meg a cigányokon kívül senki sem utálja őket, hisz az országnak épp egy ilyen gárdára lenne szüksége. Bár én a cigányokat sem értem, hisz sosem bántották őket, ez inkább csak rasszista utálat részükről.
2010. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Volt lehetőségem élőben találkozni velük, nekem rendes embereknek tűntek.

Balhé egyszer volt a városban, amikor a cigányok nem akarták elengedni a csicskájukat, a gárda meg ott állt a házuk előtt. Aztán ki lett hívva a rendőrség, de nem a gárda követett el valamit, hanem a csicskatartás volt inkább a problémás.

2010. nov. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem utálom őket! Amíg léteztek (hivatalosan), addig nem sok vizet zavartak, rosszat nem csináltak (cigányoknak is segítettek, parlagfüvet írtottak), szóval nem értem, miért kéne utálni őket! Biztos van köztük egy- két agyalágyultabb, de hol nincsen?!
2010. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, ha a gárdaimádók mit szólnának, ha a házukat cipész építené fel, ha peres vitában egy villanyszerelő védené érdekeiket a bíróság előtt vagy ha a műtéti beavatkozást egy hentes végezné el rajtuk......

Na így vannak az emberek a gárdistákkal, meg a rendvédelemmel.

2010. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!