Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálod a homoszexuálisakat?

Miért utálod a homoszexuálisakat?

Figyelt kérdés
Ne tegyék át kérem másik kategóriába, az ezt a kategóriát olvasok véleményére vagyok kíváncsi.
2012. jan. 6. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem utálom őket. Mint, ahogy egyik előttem szóló írta: leszarom őket és ennyi.
2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem utálom őket. Csak ne jöjjenek a közelembe...
2012. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
14:34, wow, pár mondatból képes voltál megítélni egy ember személyiségét.
2012. jan. 6. 14:41
 14/26 anonim ***** válasza:

"14:34, wow, pár mondatból képes voltál megítélni egy ember személyiségét."


Jó pár mondatból, mindenhová írja a marhaságait.

2012. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
7%
Madárkám, nagyon szívesen küldök neked privátot, ha tényleg érdekel amit létrehoztam, hátha sikerül emberibb hangvételt megütnünk. Azt hiszem, leesne az állad (nem az ütéstől).
2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Madárkám, nagyon szívesen küldök neked privátot, ha tényleg érdekel amit létrehoztam,"


De nem érted meg, hogy nem érdekli? Ahogyan senki mást sem.

2012. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"

De nem érted meg, hogy nem érdekli? Ahogyan senki mást sem."


Köszönöm szépen, végre egy normális ember.

2012. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
Akkor viszont próbáld tiszteletben tartani mások véleményét. Bár lehet hogy ehhez a 16 éves kor még nem elég.
2012. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
Találgatsz, de nagyon rosszul te "zseni"!
2012. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
A válasz nagyon egyszerű: ez itt nem a kultúra és normál közgondolkodás része!Sokak ezt mint egy deviancia és egy rossz sajátosság fogja fel, nagyon helyesen.Én soha nem támogatnám azt, hogy ezek az emberek törvényesen házasodjanak és gyermeket nevelhessenek, mert keresztény emberként nem tudom ezt a mentalisást elfogadni és megvédeni!Ennek és a többi devianciának a fölerősödését a súlyosan eltorzult szabadságkép kialakulásának tudom be!Köszönöm, de én nem kérek sem a drogfogyasztásból sem a homoszexuális emberek széles, normál emberi és polgári lehetőségek megadásának kiszélesítéséből!Gondolkodjunk már el egy kicsit azon, hogy ha ezek az antiszociális emberek nevelhetnének gyereket, az a gyerek mit látna és mire szocializálódna ??...
2012. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!