Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálod a homoszexuálisakat?

Miért utálod a homoszexuálisakat?

Figyelt kérdés
Ne tegyék át kérem másik kategóriába, az ezt a kategóriát olvasok véleményére vagyok kíváncsi.
2012. jan. 6. 13:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
De téged nem:P
2012. jan. 6. 13:49
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem utálom őket. Amiért az autistákat, és a szellemi fogyatékosokat sem.
2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Te utálod őket? Mert nekem semmi bajom velük. Két leszbi csajt elnéz mindenki szívesen, nem érdekes? Az ő dolguk, végül is genetika, nem ártanak senkinek vele. A bunkóság az sokkal jobban idegesít mint ők.
2012. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én a homofóbokat gyűlölöm, és most próbálom megérteni őket. Heteroszexuális lány vagyok.
2012. jan. 6. 13:55
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy betegség, éppen ezért nincs miért őket gyűlölni. Vagy talán ártottak már neked?
2012. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Én nem utálom őket, nem ártanak senkinek. Vannak tőlük sokkal többen, akik bár heterók, mégis nagyobb veszélyt jelentenek a társadalomra.
2012. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
"Ez egy betegség, éppen ezért nincs miért őket gyűlölni. Vagy talán ártottak már neked?" a homoFÓBIÁSOKAT gyűlölöm. Stimmt?:D
2012. jan. 6. 14:03
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Az elvakult homofóbok általában látens homoszexuálisak. Egy teljesen heteroszexuális ember leginkább leszarja a homokosokat, esetleg ha szóba kerül, hogy mit is művelnek az ágyban, akkor ösztönösen undort érez, ez viszont nem a személy elleni utálat. Én pl egy nővel folytatott anális szexet is undorítónak találok, mégsem utálom azokat, akik csinálják. Az ő dolguk. Beszélni kell még sajnos a különféle parádékon részt vevő emberekről, akik szerintem elég erős feltűnési viszketegségben szenvednek, és úgy gondolom (egy homokos ismerősömmel egyetemben), hogy ők a homofóbia legfőbb kiváltói. Nekem személy szerint semmi bajom nem lenne egy olyan homokos felvonulással, amin szépen nyugodtan, esetleg transzparensekkel elsétálnak a Hősök teréről az Oktogonig. De ami most megy, az egy erotikaparádé, ami nem az utcára való, hanem a hungexpóra.
2012. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyébként ez nem is kéne, hogy téma legyen. Az, hogy mit csinálnak a hálóban az ő magánügyük. Addig nincs baj, amíg nem rakják kirakatba, akik kirakják, azok meg is érdemlik a megvetést, de nem a nemi hovatartozásuk miatt.
2012. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

ma 13:55

Ők is csak hallottak pár dolgot, és követik a divatot... De vannak emberek akik elkezdenek gondolkodni. Én pl. A cigányokat sem utálom, mert tudom hogy milyen környezetben nőnek fel, és nem ők tehetnek az ertorzúlt személyiségük kifejlődéséért. Ahogy a pedofilokat, és a többi mentális betegségben szenvedőket embereket sem. Igazából senkit sem utálok, mert senki sem tehet arról hogy milyen környezetben nő fel, és milyen környezeti hatások érik a személyiségük kifejlődése közben. Én a homofóboknak azt tudom mondani, hogy képzeljék el azt, hogy azért utálják egyesek, mert az ellenkező nemet szeretik. Ha az lenne az abberáltság.

2012. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!