Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak kellene jobban...

Orbánnak kellene jobban félnie vagy az LMP-seknek, ha hazamennének a rendőrök?

Figyelt kérdés

Megy a nagy műfelhajtás helyben, és nemzetközi szinten. A helyi ballibek és külföldi érdekbarátaik mindent elkövetnek, hogy megpuccsolják a kormányt, hogy az LMP kerülhessen hatalomra. NYilván akkor megint az lenne mint a Gyurcsány kormány idején, a külföldnek minden jó lenne, akkoris százakat, ezreket veretnének meg a rendőrökkel. Megint menne a duma, hogy azok a lázadó csőcselék, meg szélsőjobbosok stb.

Az elmúlt napokban "szélsőjobbos" tüntetők megvertek 2 Lmp-s tüntetőt. Az LMP pofátlanul rögtön a belügyminisztériumot vonta kérdőre, hogy mi az, hogy nem garantálják a felforgató elemek biztonságát. Van benne nem kis irónia, ez engem nem kicsit szórakoztat. Ezurán tovább játszottam a gondolattal, vajon mi történne, ha hazaküldené Orbán az összes rendőrt? Biztos, hogy ő járna rosszabbul? Vagy inkább az Mszp-Lmp-s tüntetők? Csak azért gondolkodom ezen, mert ugye 2006-ban a "szélsőjobbosokat" és a Fideszes tüntetőket a ballibsi kormány felbújtására verték szét igen csúnya brutalitással, mind a helyi, mind a nemzetközi média helyeslő bólogatása közepette. Én azt gondolom, hogyha nem állnának ott a rendőrök, az most egy kiváló revans lehetne mind a "szélsőjobbnak", mind a korábban megalázott Fideszes tüntetőknek is. Mert most azok ellen lehetne harcolni, akik a 2006-os brutális attrocitásokért 100%-ban felelősek, és most nem védené akkor őket a rendőrség könnygázzal, ólmosbottal, pajzzsal, meg meg szemmagasságban kilőtt gumilövedékekkel.

Vajon ki lincselne meg kit? Az Új Szdsz és a Maszop Orbánt, vagy a 2006-os tüntetők őket. Elméleti kérdés csak, mert nyilván nem lesznek kivonva a rendőrök, meg fent kell tartani a rendet, de azért szórakoztató szerintem ezen elmélázgatni. :)


2012. jan. 3. 23:21
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

"Valóban van az LMP-nek egy-két tagja, aki szdsz-es volt régen, de nem több. Kérlek sorold fel őket, és mond meg hogy SZEMÉLY SZERINT KONKRÉTAN MI A BŰNÜK, azon kívül hogy szdsz tagok voltak!

Hoppá!"

Nem egy-két taggal van bajom, hanem azzal, hogy külföldről pénzelik őket, konkrétan az Usából. Az meg ismert most eléggé, hogy az Usa mennyire szívén viseli idehaza a régi komcsi eltársak utódainak a sorsát. Bajnait is Soros György és amcsi barátai pénzelik. Akik az LMP-t pénzelik, gyanítom, hogy azok is ehhez a körhöz tartoznak. Beleavatkoznak hazánk belügyeibe, egyre kevéssé gátlásosan.


"Az LMP nem csupán azt sérelmezi, hogy két békés tüntetőket megverték a jobbikosok, hanem hogy az előre látható veszélyhelyzetre szándékosan vagy bénaságból nem készültek fel, továbbá azt, hogy amikor az egyik megvert LMP-st kikaparták a verekedők karmai közül a rendőrők, nem a verekedők ellen indítottak eljárást, hanem a (mellesleg lmp-s) áldozat ellen." Én azt nem mondtam, hogy nem lehet ebben igazuk, de ezt majd a vizsgálat kideríti. Én csak azt furcsállom, hogy ők csinálják a felfordulást, és még ők menekülnek a rendőrökhöz, ők kérnek számon. Jogilag teljesen ok, más szemszögből érdekes. Egyébként megilleti őket a védelem, nincs is ezzel baj, bocsásd meg nekem az alapkérdésben lévő kaján eszmefuttatásomat. ;)


"Ja és mellesleg tudod, hol volt a "ballibes zsidajkomcsi" Schiffer 2006-ban? A TASZ-ban, és védte a val@gatokat a rendőri túlkapások ellen! Orbánét is védte még annak idején.


Vicces, nem?" A TASZ megérne egy külön misét is, viszont ebben most teljesen igazad van. A TASZ-nak sok mindenről van álláspontja (a legtöbbel nem értek egyet, kivéve talán a most említettet), de igen, mellettük szól, hogy tesznek különbséget, ki az áldozat. Mondjuk talán lehetett volna hevesebben is támadniuk Gyurcsányt, Gergényit a jogsértésekért.

2012. jan. 12. 18:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!