Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak kellene jobban...

Orbánnak kellene jobban félnie vagy az LMP-seknek, ha hazamennének a rendőrök?

Figyelt kérdés

Megy a nagy műfelhajtás helyben, és nemzetközi szinten. A helyi ballibek és külföldi érdekbarátaik mindent elkövetnek, hogy megpuccsolják a kormányt, hogy az LMP kerülhessen hatalomra. NYilván akkor megint az lenne mint a Gyurcsány kormány idején, a külföldnek minden jó lenne, akkoris százakat, ezreket veretnének meg a rendőrökkel. Megint menne a duma, hogy azok a lázadó csőcselék, meg szélsőjobbosok stb.

Az elmúlt napokban "szélsőjobbos" tüntetők megvertek 2 Lmp-s tüntetőt. Az LMP pofátlanul rögtön a belügyminisztériumot vonta kérdőre, hogy mi az, hogy nem garantálják a felforgató elemek biztonságát. Van benne nem kis irónia, ez engem nem kicsit szórakoztat. Ezurán tovább játszottam a gondolattal, vajon mi történne, ha hazaküldené Orbán az összes rendőrt? Biztos, hogy ő járna rosszabbul? Vagy inkább az Mszp-Lmp-s tüntetők? Csak azért gondolkodom ezen, mert ugye 2006-ban a "szélsőjobbosokat" és a Fideszes tüntetőket a ballibsi kormány felbújtására verték szét igen csúnya brutalitással, mind a helyi, mind a nemzetközi média helyeslő bólogatása közepette. Én azt gondolom, hogyha nem állnának ott a rendőrök, az most egy kiváló revans lehetne mind a "szélsőjobbnak", mind a korábban megalázott Fideszes tüntetőknek is. Mert most azok ellen lehetne harcolni, akik a 2006-os brutális attrocitásokért 100%-ban felelősek, és most nem védené akkor őket a rendőrség könnygázzal, ólmosbottal, pajzzsal, meg meg szemmagasságban kilőtt gumilövedékekkel.

Vajon ki lincselne meg kit? Az Új Szdsz és a Maszop Orbánt, vagy a 2006-os tüntetők őket. Elméleti kérdés csak, mert nyilván nem lesznek kivonva a rendőrök, meg fent kell tartani a rendet, de azért szórakoztató szerintem ezen elmélázgatni. :)


2012. jan. 3. 23:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

"Te pedig nem nemnáci vagy, hanem valami egész más."


ha zsidózni akarsz, akkor legalább merd kimondani :)

2012. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

""jelenleg Orbánék a komcsik" Ezt fejtsd ki picit bővebben. :D "


Jó pár kádár-féle nosztalgiára hajazó elem (az állambácsi vigyáz rátok), továbbá az állam hatalom központosítása is erre mutat. lassan a tervgazdaság felé tendálunk.

2012. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
összességében lemondható, hogy valami elképesztően buta ember vagy, Ebcsont. Ezt már több válaszodnál is megfigyeltem. Egy önálló gondolatod nincsen. Jelentsd a modiknak ha sértő voltam, nem izgat :)
2012. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Annyit még leszögeznék, hogy nem vagyok MSZP-s és GYF-t nálam jobban ezen az oldalon kevesebben rühellik. Neki köszönhető a Fideszes 2/3 is többek között, meg az is ,hogy megjelenik minden demonstráción és az automatikusan hiteltelenné válik a többség szemében. Ez sokkal károsabb, mint a 2006-os szereplése, ugyanis még a Fidesz ellen tiltakozni is macerás miatta, mivel politikai hullájával beszennyez mindent, ami ellenzéki!

Az LMP is egyre hiteltelenebb nekem, de azt lássuk már be, hogy jogosan tiltakoznak a Fidesz ellen.

2012. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

10.51-esre reagálva:


"mindig ezzel a hülye szöveggel jössz, de ez már csak azért sem lehet igaz, mert ahhoz előbb meg kell őket választani. Az LMP pedig budapesti rétegpárt, esélye nincs a kormányzásra. " Az Szdsz is rétegpárt volt, elég vékony rétegpárt, mégis nagyobb súlya volt az akaratuknak, mint az Mszp-nek. Az Mszp-Lmp koalíció lehetősége a 2014-es választások után, a mostani események függvényében már egyáltalán nem elhanyagolható.


"Az LMP-sek nem vertek senkit a széljobberek máshogy nem tudnak viselkedni, csak így. ennyit erről. tiltakozni pedig mindenkinek joga van, ameddig nem ütlegel másokat."

Egyetértek. Csak akkoris van egy pici diszkrét bája annak, hogy keverik a trutyit itthon és nemzetközi szinten is igyekeznek lejáratni hazánkat, de azért meg sem próbálják megvédeni magukat, hanem a "szemét" Fideszhez rohangálnak pániktól fűtve. Ez akkoris vicces na, mégha ti ezt nem is érzékelitek. :)


"igen, mivel őt még mindig többen utálják, mint az LMP-t, a kormányzásuk hatásait az egész nép érzi." Hát ja, ők a felelősek azért, hogy ekkora államháztartási hiánnyal indult az ország, a kedvenceid ebben ártatlanok mint a ma született bárány. :)


"Talán nem kellett volna gyújtogatni a provokátor söpredéknek és akkor a normális felháborodóknak és tiltakozóknak sem lett volna komolyabb baja." Ez egy nagyon érdekes érvelés, de ugyanakkor roppant képmutató és visszájára fordítható is, mindjárt illusztrálom is, hogy miért. Először is, a tüntetéseket nem a kődobáló, kuka és autógyújtogató huligánok kezdték, hanem normális, az országukért joggal aggódó egyszerű magyar emberek az ország minden tájáról. Ha megjelennek a szélsőségesek, vajon nem az a rendőrség dolga, hogy szétválassza őket, és a társadalomra veszélyes csoportokat kiszelektálja és bíróság elé citálja? Az engedéllyel rendelkező békés tüntetők megveretésére nem lehet mentség az, hogyhát közzéjük kergettük a szélsőségeseket, és onnantól kezdve már mindenkit okkal ok nélkül agyba-főbe lehet verni! De akkor most megfordítom a kérdést! Volt kint tüntetni 10 000-es tömeg nemrég. Ha egy csapat LMP-s pólóba öltözött huligán elkezd gyújtogatni, köveket dobálni, akkor onnantól kezdve már a rendőrségnek joga van az egész tömeget brutálisan szétkergetni?! Mert a te érvelésedből egyenesen következik ez! 2006-ban milyen felelősségük volt a békésen tüntetőknek abban, hogy ezek az elemek hozzájuk csapódtak? Megmondom én, ugyanannyi, mint a mostani tüntetőknek lenne, ha közzéjük kergetnék a garázdákat. A tömeg ezzel szemben védtelen, és az utána való megbélyegzéssel szemben is. Ezt próbáld meg legalább felfogni, mégha semmi mást nem is!


"ez vaskos hazguság, linkeld már be, hogy mi a bizonyítékod arra, hogy ezt bárhol külföldön üdvözölték volna. Külföldön azt szeretik, ha nyugaolm van." Külföldön szélőségekről cikkeztek, és nagyon óvatos, megértő kritikákat kapott GYF, közel sem olyanokat mint most Orbán. Keresd meg a linkeket te, nagyon sok embernek kell most válaszolnom, most nincs erre időm. A net neked is adott. Bizonyítsd az ellenkezőjét, mutass olyan linket, ahol a külföld elítéli, megbélyegzi a gaz, antidemokratikus Gyf-t! Nem fogsz találni ilyet!


"Igen, abszolút. De mivel a Fidesz tönkreteszi még jobban az országot, mint gyurcsiék, így nem valószínű. Amúgy a mostani szélsőjobbosoknak a fidesszel is bajuk van. Benneteket fiddereket is megruháznának, ne érezd magad biztonságban.

Bár legalább GYF-et is agyonütnék. :) Mindenki azt kapná, ami érdemel." A Jobbik követői zöme nem szélsőjobbos, csupán erősen nemzeti érzelmű. Velük simán kijönnek a Fideszesek általában. A szélsőjobb a ballib átkos nemzetáruló ténykedése nélkül soha nem is nyert volna teret hazánkban. A hazai ballib és a szélsőjobb két ellentétes szélsőséges pólus.


"Mivel beszoptátok, hogy az LMP=SZDSZ, így talán őket is. Igazából őket sem tartom alternatívának, de benneteket, fideszbérenceket sem!" Én nem szoptam be semmit. Sokáig fenntartásaim voltak az LMP-vel kapcsolatban, de a mostani műpánik amit a "nemzetközi sajtó"-val oly nagy egyetértésben művelnek, meggyőzött engem, hogy a találgatások igazak.


"Inkább azon mélázz, hogy miért vagy még mindig Fideszes!

ha meg szélsőjobbos vagy, akkor úgyis mindegy.." Ezen nincs mit mélázgatni. A hazaáruló, jogtipró és aljas ballib Mszp, Lmp szóba nem jöhet. Igazságérzetem szerint a Jobbik válaszai jönnek nekem igazából be (GyF-es bandát börtönbe, bűnözőket szintén, önnellátó börtönöket, cigánybűnözésre különösen nagy gondot fordítani, szoc segélyeket megszüntetni, végülis válság van, Eu-ból kilépni), a realitások miatt viszont most a Fideszt tartom jobb választásnak, mert annyira nem fordulnak így ellenünk a környező országok, jó a gadaságpolitikájuk, és igazából ők az egyetlenek akik ki tudják talán ezt az országot húzni a xarból. Az Mszp-Szdsz biztos, hogy nem, hisz ők vitték bele, a Jobbik esetén meg akár háborút is indíthatnának valamilyen ürüggyel a nemzetközi libsi vezetésű államok, de gazdasági embargónál olcsóbban tuti nem úsznánk meg. Marad a Fidesz, nincs jobb, ez van.

2012. jan. 4. 14:10
 26/41 A kérdező kommentje:

"Voltak túlkapások, de


1. egyetlen egy ember szemét lőtték ki. (aki kövekkel dobálózott) ne legyél morvaikriszti, mert nem áll jól, már unalmas."

Azok nem túlkapások voltak, hanem politikai indíttatású terror. Több szemlövés (szemkörnyéki) is volt, de egyetlen esetben nem tudták az áldozat szemét megmenteni az orvosok. Fejmagasságban lőttek a rendőrök, baromira nem érdekelte őket, hogy ez szabályellenes, és hogy ezzel kinek milyen sérülést okoznak.

2012. jan. 4. 14:21
 27/41 anonim ***** válasza:

11 - ok, ennek semmi értelme

kár rád időt fecsérelni

2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

végére csak annyit, hogy lehet, hogy mi hülyék vagyunk, de te meg hazug

összevissza hazudozol

ha meg el is hiszed amit mondasz, akkor meg szánlak


na, isten áldjon

2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
51%

Az Szdsz is rétegpárt volt, elég vékony rétegpárt, mégis nagyobb súlya volt az akaratuknak, mint az Mszp-nek."


és? ez most hogy jön ide? ahhoz meg is kéne választatni magukat. ahhoz kéne egy koalíció. egyébként az LMP nem egyenlő az SZDSZ-el bár ezt neked magyarázhatom



" Az Mszp-Lmp koalíció lehetősége a 2014-es választások után, a mostani események függvényében már egyáltalán nem elhanyagolható."


hiszem ha látom. addig még alakulhat bármnilyen párt, mondjuk arra is ráhúzzátok, hogy emeszpés vagy eszdéeszes... mondhat nektek bárki bármit



"Egyetértek. Csak akkoris van egy pici diszkrét bája annak, hogy keverik a trutyit itthon és nemzetközi szinten is igyekeznek lejáratni hazánkat, de azért meg sem próbálják megvédeni magukat,"

álljál te oda kopaszokkal verekedni


hanem a "szemét" Fideszhez rohangálnak pániktól fűtve. Ez akkoris vicces na, mégha ti ezt nem is érzékelitek. :)"


akkor röhögj tovább


" Hát ja, ők a felelősek azért, hogy ekkora államháztartási hiánnyal indult az ország, a kedvenceid ebben ártatlanok mint a ma született bárány. :)"


milyen kedvenceim? olvastam amiket írtam? amúgy most a Fidesz alatt is nőtt a hiány, mivel a hülyeségükkel Európa utolsó valutája lett a forint



Ez egy nagyon érdekes érvelés, de ugyanakkor roppant képmutató és visszájára fordítható is, mindjárt illusztrálom is, hogy miért. Először is, a tüntetéseket nem a kődobáló, kuka és autógyújtogató huligánok kezdték, hanem normális, az országukért joggal aggódó egyszerű magyar emberek az ország minden tájáról. Ha megjelennek a szélsőségesek, vajon nem az a rendőrség dolga, hogy szétválassza őket, és a társadalomra veszélyes csoportokat kiszelektálja és bíróság elé citálja?"


De, de ez Magyarország nem normális ország


" Az engedéllyel rendelkező békés tüntetők megveretésére nem lehet mentség az, hogyhát közzéjük kergettük a szélsőségeseket, és onnantól kezdve már mindenkit okkal ok nélkül agyba-főbe lehet verni!"


Mondom: mit vársz, hogy majd egyenként végigkérdeznek mindenkit?


"De akkor most megfordítom a kérdést! Volt kint tüntetni 10 000-es tömeg nemrég. Ha egy csapat LMP-s pólóba öltözött huligán elkezd gyújtogatni, köveket dobálni, akkor onnantól kezdve már a rendőrségnek joga van az egész tömeget brutálisan szétkergetni?!"


igen


Mert a te érvelésedből egyenesen következik ez! "


így van!


"2006-ban milyen felelősségük volt a békésen tüntetőknek abban, hogy ezek az elemek hozzájuk csapódtak? Megmondom én, ugyanannyi, mint a mostani tüntetőknek lenne, ha közzéjük kergetnék a garázdákat. "


ez mindig benne van, ha utcán politizálsz


"A tömeg ezzel szemben védtelen, és az utána való megbélyegzéssel szemben is. Ezt próbáld meg legalább felfogni, mégha semmi mást nem is!"


én felfogtam, te nem érted.



"Külföldön szélőségekről cikkeztek, és nagyon óvatos, megértő kritikákat kapott GYF, közel sem olyanokat mint most Orbán. "


lósz@rt mama, hogy egy klasszikust idézzek. Külföldön ugyanúgy mondták, hogy le kéne mondania, továbbá mindig a leghangosabbak a legérdekesebbek. Mivel a szélsőségesek kezdtek el gyújtogatni, ezért nyilván ők lesznek a "címlapon" nem a békés 75 éves bácsika... ennyire ne legyél már egyszerű...


"Keresd meg a linkeket te, nagyon sok embernek kell most válaszolnom, most nincs erre időm."

no link, no érv


" A net neked is adott. Bizonyítsd az ellenkezőjét, mutass olyan linket, ahol a külföld elítéli, megbélyegzi a gaz, antidemokratikus Gyf-t! Nem fogsz találni ilyet!"


nekem sincs időm :) mexikói patt



A Jobbik követői zöme nem szélsőjobbos, csupán erősen nemzeti érzelmű."

az erősen nemzeti érzelmű pedig szélsőjobbost jelent. nézz bele pár erősen nemzeti érzelmű beszélgetésébe, kurucos kommentekbe


" Velük simán kijönnek a Fideszesek általában"

zsák a foltját


". A szélsőjobb a ballib átkos nemzetáruló ténykedése nélkül soha nem is nyert volna teret hazánkban."


na ebben egyet tudunk érteni



Én nem szoptam be semmit. Sokáig fenntartásaim voltak az LMP-vel kapcsolatban, de a mostani műpánik amit a "nemzetközi sajtó"-val oly nagy egyetértésben művelnek, meggyőzött engem, hogy a találgatások igazak."


egészségedre



Ezen nincs mit mélázgatni. A hazaáruló, jogtipró és aljas ballib Mszp, Lmp szóba nem jöhet."


az LMP hol tiport jogot, te szerencsétlen? amúgy nekem indegy, az LMP sem akarom a hatalomba, de inkább ők, mint az MSZP vagy a Fidesz


"Igazságérzetem szerint a Jobbik válaszai jönnek nekem igazából be (GyF-es bandát börtönbe, bűnözőket szintén, önnellátó börtönöket, cigánybűnözésre különösen nagy gondot fordítani, szoc segélyeket megszüntetni, végülis válság van, Eu-ból kilépni)"


talán gondolkodj el azon, hogy mi lenne ha egyik napról a másikra kilépnénk az euból kurucoskodni. a többi már nézőpont kérdése, nem óhajtok rá reagálni


," a realitások miatt viszont most a Fideszt tartom jobb választásnak, mert annyira nem fordulnak így ellenünk a környező országok, jó a gadaságpolitikájuk, és igazából ők az egyetlenek akik ki tudják talán ezt az országot húzni a xarból."


te hülye vagy? Történelmi mélyponton a forint, folyamatosan bírálnak minket, a kormány a pofánkba hazudik

te meg mindezt elhiszed.


a Az Mszp-Szdsz biztos, hogy nem, hisz ők vitték bele, a Jobbik esetén meg akár háborút is indíthatnának valamilyen ürüggyel a nemzetközi libsi vezetésű államok,"


nem indíthatnának háborút


de gazdasági embargónál olcsóbban tuti nem úsznánk meg. Marad a Fidesz, nincs jobb, ez van.


ember, a Fidesznél a halál is jobb! Csődbe fogják juttatni az országot, erre még GYF és az SZDSZ se volt képes!


Szánalmas vagy. Itt be is fejeztem, mivel agyhalottakkal nem vitatkozom.

2012. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Valójában a rendezvényt az LMP és a Szolidaritás rendezte, és számos civil szervezet is megjelent. Ráadásul nem lehet több tízezer embert az utcára hívni, ha elégedettek sőt, valójában elég nagy társadalmi elégedetlenségre van szükség ahhoz, hogy ennyi ember kivonuljon tüntetni.

Csak szólok egyébként, hogy az LMP-s Schiffer András többször is becsmérlően nyilatkozott a 2006-os rendőri intézkedésekkel szemben, valamint a TASZ nak volt a tagja, ami mind a Parlament előtti kordon felállítása mind a 2006-os rendőri túlkapások ellen fel emelte a szavát, sőt feljelentést is tettek az ügyben.

Nem tudom miért tartod normálisnak azt, hogy ilyen mélymagyar legények megvernek több tüntetőt is többet között egy LMP-s szervezőt, és utána az LMP-s aktivistát állítják elő a zsernyákok, igazoltatják és kábszert keresnek nála. Nem hiszem, hogy ez lenne a normális eljárás. Ráadásul a tüntetők között inkább LMP szimpatizánsok, valamint pártpreferencia nélküliek voltak mint MSZP szavazók szerintem tekintettel arra, hogy az MSZP nem tudna ekkora tömeget utcára hívni. Az is furcsa, hogy a közszolgálati média ferdítéseit nem is említed, csak azzal vagy elfoglalva, hogy a gonosz magyar sajtó szegény viktort és a sleppjét kritizálni meri, valamint összefüggésbe hozod az MSZP-t meg a külföldi médiát, ami azért elég irracionális gondolkodásra vall, hiszen nemhogy az MSZP-nek de az összes ellenzéki pártnak nincs annyi befolyása, hogy a nyugati sajtót és televíziókat befolyásolják. Ja de persze ez egy világ méretű összeesküvés mert viktor meghúzta az oroszlán bajszát, és ezért az jól seeggbe akarja harapni....

2012. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!