Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor dobja be végre a törülkö...

Mikor dobja be végre a törülközőt Orbán Viki?

Figyelt kérdés
Lemond? Lemondatják? Megbuktatják? Kibírja még a 2012- es évet? Vagy még tovább???
2012. jan. 2. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
"Viszont sajnos pontosan az ellenkezőjét látom." Akkor olyan pártot szeetnék támogatni akinek az átláthatóság biztosítása egyik fő igérete lesz. (Ehhez előre deklarált garanciákkal) Aztán a többi úgysem rajtam múlik....
2012. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Ajánlok egy pártot: [link] mi előtt szidni kezditek olvassátok el a programjukat és mondjatok véleményt róla.
2012. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

""00:21

Biztos vagy benne?

Volt egy minőség ellenőrzés.

És ott meg állapították hogy az xy nevű csoki íze nem egyezik meg azzal amit behoznak Magyarországra.



Juhh barátom, nem csak a csoki de nagyon sk minden más nem egyforma! Szerinted hogy lehetnek versenyképesek, 1-2000km, 4-× akkora gazda fizu az alapanyag esetén, a feldolgozásról nem is beszélve.



Haver, csak kóstolj meg egy Tesco kecsapot, mint az ecet és folyik mint a víz! Menj ki ausztriába és mintha nem is az lenne az ugyan olyan dobozba.


Miért?


Mert van univer, globus, ami még arra az osztrákra is ráver minőségben, de olcsóbb mint az ottani tescós.

Az az, a saját termékük nem lenne árban jó a magyarhoz képest. Mivel a magyar pénztárca árérzékeny, etetnek a szeméttel.

2012. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
75%
csakbeleolvastam, későre jár már. Alapvetően nekem tetszik egy iyen olvasata a denokráciának, de valahogy nagyon idealistának gondolom a programot. A kemény rend híve vagyok, de ilyenkor mindig felmerül bennem: ki fog dönteni, milyen ideológia alapján? Az a baj a programokban csak szólamok szintjén lehet beleletátni.
2012. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
a javasolt párt programjából: "Vissza a földhöz" program" . Ez megint retorika. Az lenne, hogy a "kárpótolt" gazdák földjeit visszaosztanánk? Kinek? Azok akarnak földet művelni? Kis parcellán megérné ez? Ahhoz, hogy olcsók legyünk akár kelet fele is nem dolgozhat a földeken hektáronként 10-10 ember.
2012. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
No de jó éjt! A föld forog velünk tovább így is!
2012. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.


Visszacseng a Jobbik sok tekintetben, de még a radikálisnál is radikálisabb ez a program.

Nem olvastam el csak címszavakban, de az biztos hogynéhány pont nem lenne megvalósítható, hogy finom legyek. És persze az egyenlősdinek sem vagyok a híve.



A baj, hogy itt nem volt még valódi kapitalizmus, és sokan azt hiszik hogy ami ma van az az. Közben meg semmi köze hozzá. Egyszerüen kihasználnak minket mint a rabszolgákat. Ha egy "tisztességes" kapitalizmus kialakúlna és az átlag ember is díjjazva lenne a teljesítménye alapján, és úgy hogy tisztességesen megélne a fizuból, akkor teljesen másként reagálnának az emberek is mindenre. A baj hogy ezt a kapitalizmust nem is ismerik. Egyesek azt hiszik hogy ez az, amiben élünk és hedonistának tartják a magyarokat, ezek akik mindíg meg akarnak szorítani. Másoknak meg lövésük nincs, milyen egy átlagos osztrák vagy francia élete, ami nem tejfel, de élhető!

2012. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Szerintem egyhamar nem fogja feladni.

Ha veszélyeztetve érzi a hatalmát, simán képes csődbe vinni az országot, csakhogy hatalmon maradhasson.

(mondjuk ez az elődeire is igaz)

2012. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

ma 00:29


Már van egy Jobbik, minek még egy?


meg úgy őszintén már kezd kicsit sok lenni a jobboldalból...

2012. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

"A baj, hogy itt nem volt még valódi kapitalizmus, és sokan azt hiszik hogy ami ma van az az. Közben meg semmi köze hozzá. Egyszerüen kihasználnak minket mint a rabszolgákat"


Igen, ezt pedig vadkapitalizmusnak hívják.

Tehát volt és van már itt valódi kapitalizmus.

megint zöldségeket beszélsz, mint általában.

2012. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!