Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Leesett végre a tantusz az...

Leesett végre a tantusz az ellenzéki pártoknál?

Figyelt kérdés

Ma néztem a parlamenti közvetítés nagy részét, és meglepő volt, hogy milyen összhangban kritizálták a Fideszt. A legtöbb esetben megvédték egymást, ha fideszes képviselő olyat mondott. Például Jobbik többször védte az LMP-t és viszont. Az MSZP a Jobbikot is. (Egyébként elég bunkó felszólalás volt a Fidesz részéről, ami kiverte a biztosítékot. Kérdés: Dúró Dóra, miért nincs most a teremben? Miért ment ki? Válasz: Kiment szoptatni, mert a babát 3 óránként meg kell szoptatni.)


Rájöttek, hogy csak együtt lehet felvenni a kesztyűt a Fidesszel?


2011. dec. 2. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elképzelhető


mondjuk, hogy ez a választásokon is érződik majd, azt nem hinném.


amúgy az a felszólalás minden emberben undort váltott ki, függetlenül a pártszimpátiától.

2011. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira naiv nem vagyok, hogy azt higgyem, hogy a kölcsönös támogatás megmarad a kampány idején is.
2011. dec. 2. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Úgy gondolom, hogy eljött az a pillanat, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy a Fidesz hazugsággal nyert, eljátszotta a becsületét, és alkalmatlan a kormányzásra. Innentől kezdve mindenkinek az érdeke, hogy megszabaduljunk tőlük (az már másik kérdés, hogy vajon ki lenne a váltópárt, ugyanis az igazán megnyugtató alternatíva hiányzik)...
2011. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az tény, hogy a Fideszes törvénygyár ellen, tényleg össze kéne fogniuk, ha azt akarják, hogy egy picit is ne csak a Fidesz-KDNP elképzelései valósuljanak meg.
2011. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tantusz már nem igazán kellett ehhez.
2011. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is néztem és engem is meglepett de örültem mikor a bal oldali anyukám tapsolt a jobbik felszólalása után

nem mondom h kössenek koaluciot de igenis össze kell fogni és ellenzékeknek nem kell gyűlölködni egymással

2011. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!