Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éheznek az ellenzéki újságírók?

Éheznek az ellenzéki újságírók?

Figyelt kérdés

A néhány napja még a médiatörvény elleni tüntetésen hevesen tiltakozó Bakács Tibor szalámit lopott, és lebukott. Elmondása szerint nem volt pénze kajára, mert hosszabb ideje nem foglalkoztatják. Ez most komoly?


[link]


2011. febr. 7. 09:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nincs munkálya menjen el a gyárba gürizni pesten csak talál valamit vagy kérlyen segélyt és szokjon le a 2000ft os szalámiról én kilyövök a segélyből igaz kenyeret meg kenőmályast eszek inkább csak.
2011. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ilyen sz.arul állna. De vannak barátai, miért nem segítenek neki?
2011. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
nem kerek ez a sztori.
2011. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát az oké, hogy az újságírók nincsenek túlfizetve, de ez nekem nem tiszta.
2011. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd ir belole egy szep kerek tortenetet.

Megkeresi egy ket pletykalap,es mar lesz is penze.

2011. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 iDev ***** válasza:
35%
Kedves kérdező, a médiahekk az nem egy halfajta. Nézz utána.
2011. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, hogy igaz a történet, de kétség kívül valaki nagyon jól kitalálta.
2011. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, hogy csak a Blikk ír erről, és már hírportálok is a Blikket hozzák fel hírforrásként. Ráadásul már maga a cikk is erősen MUHAHA!-gyanús:


[link]


Külön kiemelném ezt a részt:


"– Este fél tíz körül, nem sokkal zárás előtt arra lettem figyelmes, hogy a biztonsági őrök odamennek valakihez, és megkérik arra, hogy kísérje őket be a szolgálati szobába. Akkor láttam meg, hogy Bakács Tiborról van szó, aki korábban a Megasztár zsűritagja volt. Elkaptam a beszélgetést, és kiderült, hogy egy rúd téliszalámit találtak nála – árulta el olvasó-riporterünk, H. Márta (45), akinek természetesen jár az információért a tízezer forint. "


Szóval ezt az információt egy H. Márta nevű akárki szolgáltatta egy tízesért. Ha én írok a Blikknek, hogy láttam a Tescoban Obamát leszopni a Village Peopleből a Mr. Furkót én is kapok egy tízest?

2011. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

"Ha én írok a Blikknek, hogy láttam a Tescoban Obamát leszopni a Village Peopleből a Mr. Furkót én is kapok egy tízest?"


Egy fejlövést valószínűbbnek tartok.

2011. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
BUTA Kapitalisták!
2011. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!