Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éheznek az ellenzéki újságírók?

Éheznek az ellenzéki újságírók?

Figyelt kérdés

A néhány napja még a médiatörvény elleni tüntetésen hevesen tiltakozó Bakács Tibor szalámit lopott, és lebukott. Elmondása szerint nem volt pénze kajára, mert hosszabb ideje nem foglalkoztatják. Ez most komoly?


[link]


2011. febr. 7. 09:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Walter:


Egy ilyen hírért én legalább egy ötvenest kérnék! :-D


Pedro

2011. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy szalámi hogy sípol be? Azon is van lopásgátló csík? Nem minden termékre szoktak tenni.
2011. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanult az mszp-s párttársaitól :D
2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Újabb fejlemény: Szünetelteti Bakács műsorát a Klubrádió. Akkor azért valami csak csurrant-cseppent... De a lopást ez a hír is megerősíti:


[link]

2011. febr. 7. 15:21
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne legyen pénze. Vagy hogy ilyen múlttal ennyire béna, hogy nem tud kérni senkitől, baráttól, családtól, munkatárstól.

Szerintem kamu. Vagy megrendezett. Talán azért, hogy valami jó kis sztorit tudjanak kerekíteni belőle. Valamire tuti föl fogja használni. Hallunk még felőle :)


Ha netán mégis igaz mindenfajta megrendezés nélkül akkor pedig sztem kleptomániás. Nem létezik, hogy különben lopásra adja a fejét.

2011. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15.59: Én is teljesen így látom most.
2011. febr. 7. 16:30
 17/21 anonim válasza:
76%
Szerintem a felesègènek csòrta csak nem merte bevallani!
2011. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Most hallottam az RTL Híradóban, hogy B. többet nem nyilatkozik, mert leszerződte a sztorit egy sóműsorral. Hát ennyit erről.
2011. febr. 7. 18:54
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

hehe. Valószínű azt fogják belőle kihozni, lám a médiatörvény hatására már éheznek az ellenzéki újságírók :)

Vagy azt, hogy milyen gonosz a Fidesz már betevője sincs szegény ellenzéknek. Tuti, h belekeverik a politikát, főleg ha sóműsorban lesz :D

2011. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Van rá egy tízezresem, hogy a Hajdúnál fog erről panaszkodni és élsírja, hogy kib*szott vele a médiatörvény és nem elég a baja szegénynek, még a zéró tolerancia miatt is jól meghúzkodják!

Ebből még egy többé kevésbé jólsikerült lejáratókampány is lehet a kormány ellen.

Viszont akkor találhattak volna valami népszerűbb fazont is, nem pont ezt a f*szt.

2011. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!