Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Drábik János végre észhez tért?

Drábik János végre észhez tért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 4. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Ez az ember egy másik dimenzióban él, komolyan. Ezerszer ki lett hangsúlyozva hol téved ez a "Kiválaszottak" elmélet, de ő csak mondja-mondja, mint öregasszony a tévének.

De tudjátok mi a szomorú? Hogy erre kereslet van! Pfff...

2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
érdekes könyv lehet
2011. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:
4%
Nekem nem úgy tűnik. Inkább egy másfajta őrület szállta meg.
2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

"Alább látható a videó, a nézőé - és a könyv esetleges olvasójáé - a döntés joga:


További részletek: [link]

"


Köszi kuruc, hogy megengeded, hogy eldöntsük, mit gondolunk :)


Idéznék a sokak által tagadott kurucos kommentelői stílusból. Azok figyelmébe ajánlom, akik szerint a kuruc nem agymosó:


"Rokona a zsidó a krokodilnak, meg a halottkémnek...annak! DE NEM NEKEM!

Drábik János eddig tiszteltelek, mára leértél nálam a pöce aljára!

Az én Apám elég sokfelé járt...de nem hozott haza cigány, zsidó kistestvérkét!:)"


"olvastam tőle,és meg is van 6 kötet.De többet nem érdekel a marhasága mert meg vették kilóra!Szerintem irhatna az ujabb könyvében "én és a Mammon"címmel!"

2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Öröm olvasni, ahogy a "nem antiszemita" jobbikos hozzászólók gyalázzák a cikk alján Drábikot, csak mert felhagyott a gyűlölködéssel :))
2011. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

15:27


Ráadásul ezt a krokodilos, pöcést egy árpádsávos NŐ írta :) Nem szívesen érezném a szája szagát...

2011. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

én pedig 2 kommentet szeretnék belinkelni:


Veres Zsolt


Sok bunkó akik Drábikot bíráljátok, gondolkodjatok el azon, hogy valójában mi magyar nemzet mennyire vagyunk összetartóak? A teljes Nagy Magyar Nemzet összetart szívvel lélekkel?? NEM KELL KERESNI KIFOGÁSOKAT, HOGY MIÉRT IS NEM TUDUNK ÖSSZETARTANI! A valóság az, hogy széthúzunk! Igenis van mit tanulni a zsidó összetartásból, hagyománykezelésből, kultúramegörzésből!!! A gyűlölet és a bunkóság nem azonos a hazafiassággal, Drábik könyvéből szerintem van mit tanulni, és vonatkoztatni ránk székelyekre, és magyarokra egyaránt. Amíg mi mást sem csinálunk csak pártoskodunk és széthúzunk, addig fogjuk be a pofánkat, és tanuljunk olyan nemzetektől akik összetartanak evezredek óta!

Drábik világosan elmondja a riportban, hogy azért írta a könyvet, hogy legyen számunkra tanulság! Sajnos mi hivatkozunk ezer dologra, Trianon se következett volna be, ha minden magyar, minden vezető, mindenki a világon akiben magyar vér folyt UTÓLSÓ CSEPP VÉRIG HARCOLT VOLNA!!!!

Úgy, hogy fogjátok be a pofátokat, és mindenki tekintsen önmagába, igenis van mit tanulni ennek a nemzetnek összetartásból! Sokszor megbuktunk már!


December 1-én Csíkszeredába nagyon kevesen voltunk székelyek és magyarok az utcán, a román hőbörgés ellen demonstrálni! Az interneten 10-szer annyi pofázó volt, hogy igy meg úgy, a helyszínen viszon drasztikusan kevesen! A kocsmákba is könnyű nagy hazafit játszani, osztani az észt! Tettek kellenek és igazi összetartást amit meg kell tanulni öregenk és ifjúnak egyaránt. Az, hogy a zsidók összetartanak-e az nem kérdés!!!! Ilyen értelembe van-e mit tanulni tőlük az sem vitás!!!! Tehát akkor hasznos-e Drábik könyve, ez is kétségkivüli!


Válasz:

Margó Körmendy


Vers Zsolt, nem jól látod! az,hogy magyar ennyire széthúzó lett,ugyancsak a zsidónak köszönhető!Az elmúl 40-50 évben ezen mesterkedtek és lám! Sikerült! Sajnos!


és erre a válasz:


Veres Zsolt


Margó Körmendy pont az ilyen idiótákról beszélek mint te! MEG VAGYOK GYŐZŐDVE, HOGY NEM HARCOLT MINDEN MAGYAR A VILÁGON TRIANON ELLEN AZ ULTOLSÓ CSEPP VÉRIG! erről ugass ingább, és mindenki!! EL KELL ISMERNÜNK, HOGY NEM TETTÜNK MEG MINDENT! El kell ismerni, hogy közömböseg voltunk és vagyunk! El kell ismerni, hogy a legkényelmesebb mindig másokat okolni, még ha van is valós alapja, de a megoldás nem merül ki ebben!

TRIANON nem következett volna be ha mindenki NEM-et mondott volna élete árán is, a legkissebtől a legnagyobbig!


A zsidók is hús-vér emberek mint mi, nem az a lényeg, hogy szerinted minket ki húz szét, hanem az, hogy ha széthúzhatók vagyunk, akkor TANULNI KELL!!! A zsidókat miért nem huzzák szét mások, és miért álltak talpra ezerszer már? Szerintem van mit tőlük tanulni, és soha nem fog a magyar nemzet előrébb haladni amíg a saját sebeit nyalogatja, amíg másokat okol mindenért, és nem áll a sarkára!

Összetartást kell tanulni!

Csak egy analfabéta ítéli el Drábik ötletét!

2011. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 15:41


Egyet tudok érteni Veres Zsolttal.

De a lényeg, hogy a te példádon is látszik, hogy ezek csak a neten játsszák a hazafit, a zsidózáson kívül másra nem képesek a hazájukért, továbbá, hogy rögtön támadják azt, aki nem egy véleményen van velük, még akkor is, ha a saját táborukból való!

2011. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Ezen nagyon meglepődtem én is. Rendszeres olvasója vagyok A kuruc.info-nak általában egyet is értek a cikkekkel bár amikor forrás nincs, kételkedem természetesen. Sajnos a nemzeti oldalon IS sok az idióta, lásd Mária hozzászólását. Annak a nemzetnek akinek a hite erős, nem lehet széthúzni.

Szerintem ha az egész magyarság nem csak a saját sebét nyalogatná, nem csak magával törődni, nem szarná le magasról a másik embert,szomszédot /amikor pl. 2 év után veszik észre, hogy a szomszéd meghalt/, akkor nem itt lennénk, és tényleg el lehetne mondani, hogy ilyen Nemzet nincs a világon még egy. Remélem még nincs késő ehhez a mentális váltáshoz, ami meghozná a magyarok felemelkedését, a békét, egymás és magunk iránt. Szebb Jövőt!

2011. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsánat Margó hozzászólását.
2011. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!