Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Drábik János végre észhez tért?

Drábik János végre észhez tért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 4. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"December 1-én Csíkszeredába nagyon kevesen voltunk székelyek és magyarok az utcán, a román hőbörgés ellen demonstrálni! Az interneten 10-szer annyi pofázó volt, hogy igy meg úgy, a helyszínen viszon drasztikusan kevesen! A kocsmákba is könnyű nagy hazafit játszani, osztani az észt! "


Én nem vagyok széljobber vagy valami überhazafi, de egy ilyen demonstrációra én is elmennék, mivel azt kéne felfogni, hogy ez az érdekünk! Nagyon jól irta a pasi, hogy könnyű a kocsmában, meg a kurucon a hazafit játszani, de mikor cselekedni kell, akkor a Sok Árpádvezér és a többi álnick mögé bújó sehol nincsenek!

Talán még emlékszünk a román pogromokra, mikor CIGÁNYOK védtek magyarokat a román terrortól


Na nézd meg azóta hol tartunk!

2011. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van :(
2011. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
krva anyátokat pontozzátok le, rühes netnacionalista tetvek!
2011. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezném azt, hogy egyáltalán a kezetekbe vettétek a könyvet? A borítón kívül olvastatok róla valamit?


Drábik Jánost sok támadás éri a miatt, hogy antiszemita.

Igazából nem az. Én nekem beszélni is volt alkalmam vele.

A zsidók azért érintettek Drábik beszédeiben mert a világot a háttérből irányító gazdasági elit tagjai között sok a befolyásos zsidó bankárcsalád:Rotshcild,Warburg stb.


Külön kiemeli azt Drábik, hogy egyenlőségjelet tenni a zsidók és a világ belét marcangoló tőkések közé, nagy butaság.

Ellenpéldának tökéletes alanyok a Rockefellerek. Akik keresztények.

2012. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!