Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagyemberek olvassák Drábik...

A nagyemberek olvassák Drábik János irásait?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Én ezzel az idézettel válaszolnék:


Tán a tudománynak éljek?

A tudósok mind szegények.

Nem irok, nem olvasok.

Én magyar nemes vagyok!


A magyar nemest helyettesítsd be a magyar politikussal vagy ha akarod, a nagy emberrel, ahogy te fogalmazod.

2011. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ki az a Drábik János?
2011. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ne vicceljünk már gyerekek.

Minden politikus tudja, hogy miként van húzgálva ez az országg.


Nézd meg a videót, és hogy mikor készült!

Mert ezt a mai állapotot pontosan felvázolja.

Már akkor elmondja, hogy befognak kebelezni, és az ország egy komplett csőd lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=Ru8CFl6MGmk


Érdemes a videók között nézegetni, tanulságos lehet!

2011. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, hogy olvassák-e, de rájuk férne.
2011. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Mégis ki hinne a Drábiknak? Már a Bogár Laci sem, pedig az se százas! Olyanokat állít a Drábik, amin még a Bogárnak is felment az agyvíze, hogy mekkora baromságot állít.


A háború a nemzet ellen című produktumot nem néztem, de be fogom pótolni, már csak azért is mert én azt hallottam, hogy az államadósságot is hibásan(vagy félrevezetően?) adták meg benne. Úgyhogy emiatt mindenképpen ellenőrizni fogom. De amúgy a Drábik szakmai értelemben egy nulla, kókler, miért is kellene a hülyéknek(politikusok) a még hülyébbekre hallgatnia?

2011. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi az a "nagyember"? Ha úgy érted, hogy a tudósok, vezető politikusok vagy sikeres üzletemberek, akkor a válasz nem. Nem érnek rá bulvárt olvasni, van elég dolguk.


Drábik tipikusan a "kisembereknek" szól, tehát azoknak, akik egyfelől nem láttak még közelről politikai döntési folyamatot, tudományos kutatást vagy vállalkozást, hanem csak valami alsó beosztásban, főnöki utasításra dolgoznak komoly döntéseket és nagyobb áttekintést nem igénylő szituációkban, másfelől pedig nem műveltek, nemcsak nem látnak bele első kézből ezekbe a dolgokba, hanem még csak nem is olvasnak ezekről, nem művelődnek, nincs komoly igényük a gondolkodásra. Velük lehet elhitetni azt, hogy a politika vagy az üzleti élet valami rejtélyes dolog, titkos összeesküvésekkel.

2011. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, hallod, kímélj már meg a hülyeségeidtől. Fárasztóan idióta vagy.
2011. nov. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!