Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi rossz van a rasszizmusban,...

Mi rossz van a rasszizmusban, és mi vezetett oda, hogy ennyire elferdítették ezt a fogalmat?

Figyelt kérdés

Az "isták" mindig valamiért voltak, nem valami ellen. A kommunisták a kommunizmusért, a fasiszták a fasizmusért... a rasszisták a rasszukért...szerintem abban semmi rossz nincs, ha valaki szereti a fajtáját, és kiáll érte. Én szeretem a fehér fajtámat, védelmezem, és kiállok érte. Akkor én rasszista vagyok?

A más fajok gyűlölete (fajgyűlöltet) teljesen más tészta, természetesen nem értek vele egyet. Sőt az "izmusokkal" sem, mert csak illúzió, és megosztó...viszont képes vagyok elfogadni, ha valaki ezekben hisz.


2011. dec. 23. 20:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

KÖLCSÖNÖSEN tiszteljük őket G ? :DDD

Ez milyen vicc? Oké, akkor azt adjuk amit kapunk...mi is raboljuk ki őket, s a gyerekeiket!! Ez is kölcsönös akkor.

2012. jan. 2. 19:05
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
Bármennyire erőlködtök, a rasszizmus negatív diszkriminációt jelent.
2012. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%
Ha előnyben részesíted az életben a fehéreket, de nem akarod lerúgni a feka fejét, akkor nem vagy rasszista, csak kiállsz a fajtádért.Ha le akarod rúgni a feka fejét ok nélkül, akkor vagy rasszista.Előbbi dícsérendő dolog, utóbbinál viszont lesüllyedsz azok szintjére, akiket utálsz.Egyébként egy magyarnak túl sok dolga nincs a feketékkel, itt a cigányokkal van a probléma.Egyébként nem a bevándorlókkal van baj, hanem a mutlikulturalizmussal.Franciaországban elég jól beilleszkedtek, Nagy-Britanniában már kevésbé, de Svédországban, mivel a vezetés egyetlen álma, hogy minél több kultúra éljen egymás mellett, igencsak elfajultak a bevándorlók (nem csak négerek).Európa többi országában pedig úgy 0,5 és 1% körül vannak, úgyhogy sok galibát nem okoznak.
2012. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ha előnyben részesíted az életben a fehéreket, de nem akarod lerúgni a feka fejét, akkor nem vagy rasszista, csak kiállsz a fajtádért."

Nem értek egyet mert ha már előnyben részesíti a saját népcsoportját akk már baj van hisz minden ember egyenlő nem vagy te jobb mert fehér, fekete, roma, vagy zsidó vagy stb.

Természetesen az nem baj ha kiállsz a saját népcsoportod mellett de ne tartsd magad magasabb rendűnek. Az ember eleve fél az ismeretlentől. Én is megtudok ilyedni mikor pl. roma csoportok mennek ell mellettem mert számomra "ismeretlenek".

2012. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A roma csoportok sajnos nem ismeretlenek, hanem eléggé kiismertek...
2012. szept. 8. 00:23
 26/27 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a rasszizmus csupán annyit jelent, hogy szerinted vannak különbségek a rasszok közt. Nálam meg ezt tagadni elég hülyeségnek hat mert ha mindenki ugyan olyan adottságokkal rendelkezne akkor pl a maratonokat is a népeségi arányuknak megfelelően nyernék fehérek is..
2012. nov. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!