Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi rossz van a rasszizmusban,...

Mi rossz van a rasszizmusban, és mi vezetett oda, hogy ennyire elferdítették ezt a fogalmat?

Figyelt kérdés

Az "isták" mindig valamiért voltak, nem valami ellen. A kommunisták a kommunizmusért, a fasiszták a fasizmusért... a rasszisták a rasszukért...szerintem abban semmi rossz nincs, ha valaki szereti a fajtáját, és kiáll érte. Én szeretem a fehér fajtámat, védelmezem, és kiállok érte. Akkor én rasszista vagyok?

A más fajok gyűlölete (fajgyűlöltet) teljesen más tészta, természetesen nem értek vele egyet. Sőt az "izmusokkal" sem, mert csak illúzió, és megosztó...viszont képes vagyok elfogadni, ha valaki ezekben hisz.


2011. dec. 23. 20:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Mert nincs valóságalapja.
2011. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Minek?
2011. dec. 23. 20:46
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Evolúciós örökség, hogy mindenki a saját magához hasonlókat részesíti előnyben. Majmoknál is úgy működik, hogy a más csoportból származó egyedet elzavarják. Normális mértékig én is szeretem a "fehér fajtámat", csakhogy ez senkit nem érdekel, ezért nem is írom ki a pólómra. Másrészt pedig ma már lehetetlen homogén csoportokban maradni, ellenszenves egyedekkel mindenhol találkozni fogsz - és ez sem érdekel senkit.
2011. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem semmi rosz sincs abban, ha kialsz a feherekert!

Bar en semmivel nem tertom tobbre a fehereket, mint a niggakat.

A rasszizmus=fajgyulolet, vagy nem? Ha tevedek jatsatok ki! :D

2011. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Egy a baj hogy nem tudod mi a rasszizmus.Kiállni azért kell akit hátrány ér.Miért kell a fehér fajtádért kiállni? Értem ne állj ki kiállok én magamért egyénileg.Na látod ez a rasszizmus kiállsz mert az hiszed hogy kell mert hátrány érte az egész fajtádat, pedig nem.
2011. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kihalnak lassan a fehérek a Földön, ill. hátrányba kerülnek, kisebbségbe. Szerinted ezért bűn kiállni, hogy ne így legyen?
2011. dec. 23. 21:04
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

"Evolúciós örökség, hogy mindenki a saját magához hasonlókat részesíti előnyben. Majmoknál is úgy működik, hogy a más csoportból származó egyedet elzavarják."


Így van. Ez a fajfenntartási ösztön alapvető eleme. Akiből ez hiányzik nem életképes és kipusztul.

2011. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

"Kihalnak lassan a fehérek a Földön, ill. hátrányba kerülnek, kisebbségbe. Szerinted ezért bűn kiállni, hogy ne így legyen?"


Nem.

2011. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Így van pontosan :)) Na ezt már szeretem :))
2011. dec. 23. 21:09
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Mi különösebb jó van abban ha fehér vagy?
2011. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!