Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mit tesz egy igazi...

General kérdése:

Szerinted mit tesz egy igazi magyar a hazájáért?

Figyelt kérdés
Majd pár komment után én is kifejtem a véleményem
2011. dec. 18. 14:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%
Hazaárulónak nevezik azt, aki nem úgy gondolkodik, mint egy önmagát hazaszeretőnek és igaz magyarnak tartó valaki. Ennek egyik variációja a "libsizés".
2011. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
72%
Nyelvtannáci, légy szíves, fejtsd akkor ki, hogy szerinted mit jelent az, amikor egy magyar állampolgár úgy él, hogy tesz a hazájáért valamit. Mit kell tennie azon kívül, hogy fizeti az adókat, tanul, dolgozik, és tisztességes emberré neveli a gyerekeit? Vagy egyáltalán miért kell bármit is tenni? Mi a cél, amiért tenni kell?
2011. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
44%

"Igazi magyar nincsen."


A logikád szerint egy nemzet sem létezik. A nemzet fogalmát elbagatellizálni már Kádárék korában sem volt menő.


"nincs olyan, hogy genetikai magyar"


Soha nem is volt olyan, hogy genetikailag magyar, vagy genetikailag bármilyen más nemzet, szóval ne a másikkal gúnyolódj a zikkjájlozással, hanem magaddal.


"Olyan, hogy haza legutoljára talán 56-ban volt, meg előtte 1848-ban"


Tudom, hogy fájó pont az életedben, de még mindig létezik magyar nemzet, és ennek a nemzetnek egy nemzetállama, Magyarország. Kapálózhatsz, köpködhetsz, de attól még a tények tények maradnak.


"A hazaszeretet nem azonos azzal, hogy verjük a mellünket, hogy mi bezzeg magyarok vagyunk"


Érdekes, hogy senki nem is jött elő ezzel, egyedül te. A másik jópofa dolog, hogy itt turbómagyarozol, de egyedül a te kommentedben volt szó fajelméletről meg hasonló baromságokról.

2011. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
62%

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


Ehhez nem is kell többet hozzátenni :)

2011. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az a fontos hogy mintát mutassunk gyermekeinknek, azzal, hogy nem muszájból dolgozunk, hogy tiszteljük a tiszteletre méltókat, hogy a magyarságunkat egyszerűen, és tisztán mutatjuk meg, nem lázadozva, cigányozva, és a tiszteletre méltatlanul. Szerintem az a fontos, hogy a nyelvünket előbbre valóként tanuljuk, hogy a magyar kultúra előrébb való mint az amerikanizmus, hogy beismerjük, az iskola az csak a javunkat szolgálja.
2011. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%

ma 15:11

Az tökmindegy hogy genetikailag nem vagyunk rokonai a hunoknak, de nekik köszönhetjük hogy van az ez ország, és ez a fontos.

2011. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
22%
Bevonul katonának!
2011. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%
Hogy érted, hogy a hunoknak köszönhetjük az ország létét? Már rég nem voltak hunok, amikor Árpádék megjottek. Kb. 3-4 évszázad van a két nép között.
2011. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%
Mostanában keveset írok a politika részlegbe de ahogy látom nagyon elszaporodtak az álmagyarok.
2011. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
49%

ma 17:00


Hát igen, egyre több magyargyűlölő jár ide.

2011. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!