Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mit tesz egy igazi...

General kérdése:

Szerinted mit tesz egy igazi magyar a hazájáért?

Figyelt kérdés
Majd pár komment után én is kifejtem a véleményem
2011. dec. 18. 14:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik, adót fizet, gyereket nevel, ápolja a nyelvet és kultúrát. Mást nem nagyon tehet.
2011. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
48%
Azzal, hogy dolgozunk és fizetjük az adókat bőven eleget teszünk a hazáért. Ideje, hogy a haza is tegyen értünk.
2011. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Sztem semmit nem tesznek,gyereket nemzenek h szaporodjunk.de nem hinnem h az adófizetés ettől függ!
2011. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzek, ahogy leírták, csak annnyival bővíteném, hogy tisztességesen él, és tanul.
2011. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
51%

Igazi magyar nincsen. Ha igazi magyarok lennénk, még mindig ázsiai vonásaink lennének, és az Ural környékén élnénk. Igazi magyarok már a honfoglalás korában SEM voltak. A vándorlások során összekeveredtünk más népekkel, magunkba olvasztottuk a kultúrájukat, a génállományukat, a vallásukat, mindent.

Aztán a történelem során párszor szépen ki is irtották a magyarokat, pl. a tatárok, a törökök, stb, így más népek betelepítésével lett megnövelve az ország majdnem kihalt lakossága. Ma már ott tartunk mindezek következtében, hogy nincs olyan, hogy genetikai magyar, ami egy népcsoport, maximum egy nemzetségről lehet beszélni, amiben vannak mindenféle származású emberek (hasonlóan az amerikaiakhoz, akik között sok ír van, indián, ázsiai, fekete, zsidó, stb.)

A turbómagyarkodók nem tudják, mit beszélnek, ill. nincsenek tisztában alapvető dolgokkal. Meg az külön vicces, amikor egy "nagy magyar" fröcsögve magyarkodik, de közben a neve sem magyar, hanem külföldi.


Egy igazi magyar tehát semmit nem tesz a hazájáért, mert nincs olyan, hogy igazi magyar. Olyan, hogy haza legutoljára talán 56-ban volt, meg előtte 1848-ban. A hazaszeretet nem azonos azzal, hogy verjük a mellünket, hogy mi bezzeg magyarok vagyunk, és mi sz@rtuk a spanyolviaszt, és milyen nagyszerűek vagyunk. Ha ez igaz lenne, nem ott tartanánk, ahol tartunk.


Mindezek miatt szerintem értelmetlen a kérdés, ill. ebben a formájában nem lehet rá válaszolni.

2011. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
60%
Köszönjük a mai libsi felszólalást!
2011. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
41%
Sieg heil neked is, barnaingeském.
2011. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert egy csomó olyan hozzászólást és kérdést olvastam már, amiben ilyen szavak voltak: hazafi, nem vagy igazi magyar, hazaáruló, stb. Arra vagyok kíváncsi, hogy ők mit értenek az "igazi magyaron".
2011. dec. 18. 15:26
 9/39 anonim válasza:
100%
Fizeti az adót,az országa hírnevének tényleges öregbítésére törekszik,gyereket nevel,védi a (természeti)környezetét,segít embertársain,és próbál úgy élni,hogy más emberek szemében is követendő példa legyen az övé.
2011. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
47%

5-ös felszólaló! Egyet értek veled.


Attól függetlenül, hogy a "turbómagyarkodók" nagy része tajparaszt, és ezt fújja, most itt nem az volt a lényeg hogy ki magyar vérű, és ki nem, hanem, az hogy egy magyar állampolgár hogy élhet úgy, hogy tegyen a hazájáért valamit is.

2011. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!