Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hétvégi F1 es Magyar nagydíj...

A hétvégi F1 es Magyar nagydíj, nem olyan igazi magyarra sikeredett?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy olyan problémák és esetek adódtak, amik nagyon ritkák.
2010. aug. 2. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem. Ez a kérdés viszon elég elb*szottra sikeredett.
2010. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt semmi olyan. Balesetek minden futamon történhetnek. Vele jár.
2010. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te nem nézel elég F1-et, mert akkor tudnád, hogy nem egyedi esetek történtek a futamon, és még az se egyedi, hogy halmozott. Én nem nézem olyan régóta (néhány éve), voltam már kint a Hungaroringen (nem F1-en, hanem ingyenes Renault napokon), és nem kell nagyszabású versenynek lennie ahhoz, hogy ilyen vagy hasonló esetek történjenek, mint most (konkrétan egy balesetet sikerült lefotóznom élesben amatőr géppel). És ráadásul én nő vagyok. :-)
2010. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
@kérdező: Konkrétan mi írható a szervezők számlájára szerinted?
2010. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Hagyjad, biztos egy idióta a kérdező, aki leszimulálta az esetet az F1 Game-on. :DDD
2010. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a baleseteknek a magyarokhoz? Még ha a szerelők magyarok lettek volna akkor lenne értelme a kérdésnek, de így, hogy minden csapat a saját szerelőit hozta értelmetlen a kérdés.
2010. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!