Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soroljátok fel KINEK - MILYEN...

Soroljátok fel KINEK - MILYEN jót tett az Orbán kormány?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket ,hogy ne viccelődjetek tényeket írjatok.

Köszi.


2011. dec. 4. 22:02
1 2 3 4 5 6
 41/57 Valaki0702 ***** válasza:
41%
A Cigány bűnőzést továbbra sem ismerik el.
2011. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
43%

Ne haragudjatok, semmit :(

Sőt egyre rosszabb a helyzet...

Elegem van már a cigány problémából és társaiból!

Emellett, ha bejön az ebadó, akkor még lehet kutyám se lesz, ami megvédene....

2011. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
32%

Épp most olvastam két újabb jó hírt.

Aki 2013-ig lediplomázik, attól nem követelik meg a nyelvvizsgát, így sok végzett meghaphatja a diplomát, akinek nem volt még meg a nyelvvizsgája. Köztük a barátnőm is.

"Nyelvvizsga nélkül is megkapnák a diplomájukat a tanulmányaikat 2013-ig befejező végzősök, ha a felsőoktatási intézmény ezt engedélyezi - a többi között ebben állapodott meg a Fidesz oktatási munkacsoportja és az oktatási államtitkárság."

A másik, szintén mai nap olvasott hasznos dolog, bár abban nem vagyok érintett, hogy eltörlik a járművezetői rutinvizsgát, és az oktató felelősségére bízzák, mikortól kezd a forgalomban vezetni a tanulóvezetővel: "Örülhet, aki jövőre szerezne autójogosítványt, hiszen a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium november végén kiadott rendelete szerint január 1-től megszűnik a rettegett rutinvizsga - közölte a TotalCar.

Ha december végéig elkészül a minisztériumi rendelethez tartozó végrehajtási utasítás, az autóvezető-tanfolyamokra jelentkezőknek jövőre csak az oktatóval kell majd a pályagyakorlatokat végezniük - írja a TotalCar. Ő dönthet arról, elsajátították-e már az autóvezetés minimális alapjait, mielőtt a forgalomban folytatnák a tanulást."

EZ CSAK A MAI NAP TERMÉSE.

2011. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Hát igen ,mind a kettő nagyon komoly érv az Orbán kormány mellet . Azt még senki sem írta ,hogy mennyit keres NETTÓ ?
2011. dec. 9. 17:12
 45/57 anonim ***** válasza:
0%
Én nem viccelődöm. Teljesen egyetértek #6-os listájával. Nekem tényleg ennyi.
2011. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Fidesz pártiak ,valaki VÉGRE MONDJA MEG MENNYI A NETTÓ HAVI PÉNZE.Vagy szégyenlitek ??????
2011. dec. 10. 18:41
 47/57 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pl. alacsonyabb adókat hozott.
2011. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
6%
Semmit, egesz Mo bekaphatja a nagy szorors f*szomat!
2011. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

43. vagyok

Nekem 130 ezer nettóban 33 évesen.

2011. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
110ezer a nettó fizetésem (családi adókedvezménnyel és adójóváírással együtt!), a nejemé 85 ezer (adójóváírással). Kérdem én, ha elveszik az adójóváírást, kihúznak a zsebemből 25ezret?
2011. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!