Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soroljátok fel KINEK - MILYEN...

Soroljátok fel KINEK - MILYEN jót tett az Orbán kormány?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket ,hogy ne viccelődjetek tényeket írjatok.

Köszi.


2011. dec. 4. 22:02
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
22%

Mol részvények visszavásárlása???


Ezek ekkora idióták? Hát ha én egyszer eladok egy vállaltot a büdös életben nem vásárolnám vissza. Alapítok egy hazait, és hamár ugye én vagyok a magyar kormány és én vagyok itthon, olyan versenyfeltételteleket teremtek, hogy az eladott és jelenleg külföldi tulajdonú cég egyszerűen becsődöl a hazai vállalattal folytatott versenyben és behúzott farokkal oldalog haza.

2011. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
38%

"A benzin jövedéki adója nem Kuwaitba megy, hanem az államkasszába."


Oda. Szóval írtam majdnem kétoldalt azért, hogy te egy szót se érts belőle. De nem baj. A benzin jövedéki adója bár az államkasszába megy, de ha ennek jövedéki adóját csökkented azzal csak az exportőr GDP -jét növeled nem a hazait. És hogy még te is megérts, nevén nevezem a gyereket: a BENZIN VÉTELÁRÁRÓL beszélek, nem az adó vonzatáról.


"Másrészről függetlenül attól, hogy egyetértesz vele vagy sem, ez volt az ígéret, számítok a beteljesítésére és asszem ezzel nem vagyok egyedül."


Nem vagy egyedül, viszont ilyesminek csak a bolond ember örül. Szerencsére belőlük valóban sok van ebben az országban és ezt a legutóbbi választás eredménye is igazolja. Másrészt a Fidesz volt már kormányon, volt már ellenzékben, nem tagnap alakult pártról van szó, tehát politikai témákban jártas ember fejében eleve meg sem fordulna, hogy a Fidesz valaha is egyetlen ígéretét be fogja tartani. Ezért ilyen ember nem is támogatná őket.

2011. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
25%
Igaz! Az én fejemben se fordult meg, tudtam, hogy sok ígéret teljesíthetetlen (de a benzinre számítottam, mert az nagyon sokminden árára kihat), de most számonkérhetőek, ahogy ők tették ellenzékben. Hogyha ez annyira mégse jó, akkor sok értelme nem volt ezt néhány éve követelni. De a sok "bolond ember" bedőlt ennek...
2011. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
56%
A magánnyugdíjpénztárról mindenki szabadon dönthetett. É jobban keresek netto 20 ezer forinttal a két gyerekekm után, tehát és örültem a változásoknak. (kis keresetű vagyok)
2011. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
0%
2011. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
41%
jobban megy a családomnak a fidesz kormányzás alatt, több pénzt tudunk félretenni az új lakásunkra
2011. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
45%

"minden nemzetnek olyan kormanya van minot erdemel.ha valami oknal fogva ostoba vagy komisz emberek ulnek egy bolcs es becsuletes nep nyakara,akkor a nep azokat a silany fickokat minel hamarabb a pokol fenekere kuldi.de ha egy hitvany kormany huzamosan megmarad a helyen akkor bizonyos hogy a nemzetben van hiba.akkor a nemzet aljas vagy muveletlen." (grof szechenyi istvan)

En kiegeszitenem annyival hogy ezek szerint a magyar nep NEM bolcs es NEM becsuletes.......illetve ..akkor az a nemzet aljas ES muveletlen......

2011. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
82%

A közröhej program mindenkinek jót tett ,fél évet dolgozhattál

pl: mezőgazdasági munkák,, utca seprés,,utak vizek rehabilitációja, (sóderoztad a kátyúkat feleslegesen)


És ugye akik ebben a 6 hónapba dolgoztak és csak ennyit tudtak összegyűjteni azoknak azzal kellett szembesülni hogy kevés a minimum 365 nap munkaviszonyhoz :)

amiért cserébe 90 napig folyósítsák a álláskeresési

segélyt


Bár nem is ez a legnagyobb probléma hanem az hogy akinek 30 év munkaviszonya van és véletlen megszűnik a munkahelye az is csak 90 napig kap


És ha tartós munkanélküli vagy és véletlen sikerül elhelyezkedned


Munkáltatótól, kollégáktól jön a csipkelődés hogy háát hogy miért nem sikerült eddig??

2011. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

[link]


16.04

időt kérek

2011. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
53%

Magasabb a fizetésünk, illetve most a végtörlesztési lehetőség és családi segítséggel meg tudunk szabadulni a lakáshiteltől kedvező feltételek mellett. Jövőre egy kategóriával jobban fogunk élni, ha nem kettővel.


Bízunk benne, hogy az örökre kettészakadó országban a felső részébe kerülünk, mert az alsó résznek kínkeserves lesz.

2011. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!