Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soroljátok fel KINEK - MILYEN...

Soroljátok fel KINEK - MILYEN jót tett az Orbán kormány?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket ,hogy ne viccelődjetek tényeket írjatok.

Köszi.


2011. dec. 4. 22:02
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
50%
a családi adókedvezmény jól jött, egyébként a kormány dilettáns emberek gyülekezete.
2011. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
50%
teljesen szakszerűen végzi a mostani kormány a feladatát, csak így tovább.
2011. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
68%
az biztos h a fidesz-kormányzat óta nőtt a fizetésem és van miből a gyerekeket eltartani
2011. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:21


:)

igen van [link]

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Én magam nem a FIDESZ-re szavaztam ( Nagyon megnőtt a különbség gazdag és szegény között ) ,tanultam az előző Orbán - kormányzásból .Igaz nem az Orbánék voltak ,azt hiszem " szuper bruttósításnak " nevezték a ( havi mínusz 15000 Ft ),ezt megfejelte Orbán a 16 % -os adóval.A tervek szerint megszűnik a műszak pótlék.(Gratulálok orbi ). Hétvégén nincs közlekedés ,tehát kell egy jármű. A rádióban azt mondták megszűnik az autópálya matrica ,helyette mindenki fizessen évi 20 000 Ft-ot még akkor is ha a gyereket hordod a szomszéd faluba iskolába

A párom három műszakban dolgozik az egészségügyben havi 90 000 Ft-ért ( Bruttó közel 200 000 Ft ). Ez csökkenni fog a műszakpótlék miatt ,tehát Kb 80 000 - 85 000 lesz

Én három szakmám ellenére munkanélküli vagyok,talán nem nehéz felfogni,hogy nem tetszik az étkezési jegy gondolata

Szégyen ha valaki a jegyrendszert akarja 2011 -ben.ÉS VÉGEZETÜL TE AKI ELÉGEDETT VAGY ORBÁNNAL LEGYEN BENNED ANNYI ,HOGY LEÍROD ( névtelenül , tehát lehetsz őszinte )MILYEN KERESETTEL RENDELKEZEL .

Nagyon sok probléma megoldódna ,ha mindenki TISZTESSÉGES FIZETÉST KAPNA .De ezt egy párt sem hangoztatta ,hogy FIZETÉS ! ! ! !

2011. dec. 5. 18:39
 36/57 anonim ***** válasza:
41%

kérdező

én is :)

DE LESZAROM !!

MERT EGY DOLGOT NEM TUDNAK EL VENNI AZ A BECSÜLETEM!

S BÜSZKESÉGEM

CSAK ANNYIT MONDTAM 1 HETE EGY ÁLLÁSKERESŐ INTERJUN A 19 ÉV KÖRÜLI KISHÖLGYNEK


N.E.M.SZ.E.R.E.T.E.K NYALNI


MA JÖTT AZ SMS MONDOM SMS HOGY sajnáljuk de sajnos bla blabla


:)

2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Az elégedettektől NAGYON szeretnék választ kapni !!!
2011. dec. 5. 19:46
 38/57 anonim ***** válasza:
83%

Az előző Orbán kormány 18.500 Ft-os 1998-as minimálbért 2001-re 40.000 Ft-ra 2002-re 50.000 Ft-ra emelte. A szuperbruttósítás később jött. 1998 és 2002 között a munkanélküliséget olyan 9 % közeléből 5 %-ra csökkentették. A környező országok közül mi voltunk a bezzegország 4-6 % közötti gazdasági növekedéssel az államadósságot a ciklus alatt 60 % közeléből 50 % közelébe csökkentették.

A 2002-es választásokkor olyan jó helyzetben volt az ország, hogy tönkretehetetlennek tűnt. Meggyesi sem tudott mással nyerni minthogy megígérte, hogy két marékkal fogja szétszórni a Fidesz által gazdaságélinkétésre tartalékolt pénzt. És megtették, amit senki sem hitt, teljesen csődbe vitték az országot. A bezzegországból puszán 6 év alatt mi lettünk a legnyomorultabbak, akiket az EU-ban elsőként döntött be a válság, még a görögök előtt fél évvel. A 2006-os gyurcsányi elszólás még csak négy évnél történt erre még "rádolgoztak" két évet a válság előtt.

Én úgy láttam a fölégetett föld taktikáját alkalmazták, olyan országot adtak át, ahol csomagolva volt a megszorítások szükségessége.

Erre lett előkészítve véleményem szerint a Jobbik. A 2010-es választások előtt beszélgettem egy jobbikossal, azt mondta, most a Fidesz jön, de négy év múlva ők következnek. A Fidesz meg fog bukni. Ezt kijelentette. Olyan országot, helyzetet adtak át a Fidesznek, amiben borítékolva volt a bukás, a lejáró IMF hitelek, eladósított lakosság, önkormányzatok miatt. Szinte fölégetett földet hagytak maguk után. 1994 és 1998 közt mindent aladtak. 2002-től eladták, amit a Fidesz visszavásárolt, és innentől már csak az állam által fölvett hitelbőlt tudták tömni a zsebüket, és az állami feladatok magáncégeknek kiszervezéséből. Egyfajta gátlástalan hagyóizmus következett, egy olyan mértékű kifosztással, ahol már a lakosság túlélésével sem foglalkoztak, és ez vezetett az MSZP bukásához. Az emberek visszagondoltak a Fidesz kormányzásra és azt látták, lehet, hogy arrogáns ez az Orbán, de mégis egész jól elkormányozta ezt az országot. És rengeteg kiábrándult MSZP szavazó támogatta a Fideszt csak azért mert a fuldokló ember egy olyannak nyújtja a kezét, akiről tudja, hogy tud úszni, csak ez számít, az, hogy kihúzza a partra. Ezért szavaztak a Fideszre, mert az emberek látták, hogyha változatlanul mennek a dolgok, akkor itt kő kövön nem marad.

És a Fidesz változtatott, hatalmas ellenszélben, eddig nem roskadt össze a számára odakészített tehertől.

Akkor én is anyáznám a Fideszt, ha ők okozták volna a helyzetet.

De ép eszű ember itt nem mondja, hogy a Fidesz vezette az országot ebbe a helyzetbe.

Nehéz dolguk van, de én azt látom, hogy teszik, ami tőlük telik, és nem diktál nekik senki olyan, akire egyetlen magyar sem szavazott, és ez így van rendjén.

Az gondolkodjon el egy kicsit, aki egy jól teljesítő kormányt 2002-ben minden ok nélkül leszavazott.

2011. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
48%
Az állampolgárság megadásával helyrehozta azt a gyalázatot, amit a kirekesztő MSZP-SZDSZ-kormány elkövetett ötmillió magyar ellen.
2011. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
76%
Ki tudtuk fizetni a lakás hitelét,(szerencsére családon belül sikerült összeszedni a pénzt) ez hihetetlen nagy terhet vett le a vállamról, de mást nem tettek. Tehát nem vagyok hálátlan ember, de januártól, már le lehet őket váltani:-)
2011. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!