Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki hitelt vesz fel az idióta?

Aki hitelt vesz fel az idióta?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen


Még akkor is, ha máshogy nem tudna lakást venni.


Próbáljon meg külföldön melózni pár évig és spórolni.

vagy bejön vagy nem



Ilyen kormányok mellett hitelt felvenni olyan, mintha kibiztosított pisztolyt tartanál a fejedhez, ujjadon a ravasszal.


2011. nov. 26. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Elég csak annyi, hogy szépen lecsökkentik a betéti kamatot, esetleg felemelik a számlavezetések díját. Ha minden bank szépen egyszerre megcsinálja, akkor mindenki szívni fog, az is, akinek nincs hitele.
2011. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"a fejlett államok csak olyan bevándorlókat fogadnak, aki tud is hasznot termelni az országnak"

Magyarországon is az tud megélni, aki tud hasznot termelni az országnak, a semmire már régóta nem divat fizetni. Egyébként aki nem tud hasznot termelni, az pláne ne vegyen fel hitelt, mert nem tudja miből kifizetni.

2011. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem annak van igaza, aki azt mondja, hogy önfényezésre luxus hitelt felvenni, lakásra nem. Óvatosan a hitellel, mert visszaüthet. Viszont egy telefon még simán belefér. Ugyanakkor jobb lenne tisztázni, hogy nem a felesleges plazma/lcd tévék miatt van most akkora baj...
2011. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"ti veletek is fizettetik majd a bankok a bankadót. Csak nem nektek is van hiteletek? "


nem, nincs.


csupán én is használok banki szolgáltatásokat, amik drágulnak majd.


továbbá az állam a mi adónkból fogja őket megsegíteni.

2011. nov. 28. 00:27
 25/26 anonim ***** válasza:
tegnap 21:44: Melyik barom pontozott le? Tök normálisan válaszoltam.
2011. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én vettem fel, Forintban. Nem akartam nyerészkedni az árfolyamon, pláne, hogy a fizumat is Forintban kapom. Meg nem bíztam az előző kormányok gazdasági intézkedéseiben, mert figyeltem az eseményeket. Érdekel a politika és jobbról-balról is tájékozódok mindig. Persze ettől még hülyének tartottak, annak is tartanak. De nekem lett igazam, 2005. óta nem hogy nőtt volna, de csökken is törlesztőm képzeld el! És gyermekeket is vállaltunk, nekünk is 4 szeresére hagyták emelni a gázárat. A családunk havi jövedelme nem éri el még a középszintet sem. Alkalmazottak vagyunk. Fizetünk oviért, bölcsiért. Tömegközlekedünk. A bérlet sem olcsó, de olcsóbb mint autót fenntartani, meg környezetbarátabb megoldás is. Alacsonyan hagyjuk a háztartás fogyasztását. Nem pocsékoljuk a gázt, nincs a lakásban télen 25 fok, csak 20, de éjszakára kiiktatjuk a nem használt helyiségeket, és összenyitjuk az ajtókat is. A gyerekek fürdővize sem megy le rögtön a lefolyón. Eddig sem hagytuk meg a kaját, amit megfőzünk, meg is esszük. Szóval ha az ember korrektül gondolkodik, és nem spórol, hanem ésszerűen él, fel tud venni hitelt és vissza is tudja fizetni. Nem idióta. Ja, és nem hinném, hogy a jelenlegi kormányt kellene szidni azért, mert az előző három felvett egy vagon hitelt fedezetlenül, mert így látványosan lehetett szórni a pénzt, meg zsebre tenni. Pontosan azt tették, mint azok, akik elmennek egy bevásárlóközpontba, mindent összevásárolnak "ingyen hitelre", és a havi törlesztőrészletek összessége meghaladja a családjuk hat havi bevételét, a házuk beázik, összedől, ezer helyen huzatos, nyeli a pénzt,de van benne bőrkanapé, plazmatévé, házimozi, bársonyfüggöny, arany WC meg a spájz tele van kólával, chips-szel. Hát ez volt az előző kormányok diadala, most meg azokat kell szidni akik megpróbálnak a ránk maradt sz..-ból ha nem is palotát, de legalább egy rendes házat építeni!?
2011. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!