Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem legalizálják a...

Miért nem legalizálják a drogokat?

Figyelt kérdés
Hisz ebből az államnak egy csomó pénz folyna be.
2011. okt. 25. 15:21
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Na itt se lettem okosabb ahogy nézem. Az én véleményem az hogy csak a füvet kéne legalizálni a többit nem. Rohadtul dühít hogy tűzzel vassal kergetik a füveseket a herbalból meg a 4. házát építi a dealer. És rá van kényszerülve az aki szeret spanglizni, mert minden osztó átállt a herbalra hisz viszik mint a cukrot és teljesen legális. Rendes füvet meg már alig lehet találni az is szar is meg kevés is sőt még drága is. Most lehet mondani hogy akkor álljak le de vazz...21 éves vagyok, nincs barátnőm, nincs már lassan egy értelmes szórakozóhely ahová ki lehet járni, napi 10 órát suliban vagyok, nem nagyon tudom mással elütni a szabadidőmet mint hogy tekerek egy cigit és elvigyorgok magamnak. Szomorú de sajnos ide jutottunk:S
2012. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
szerintem nyugodt lehetsz, a C-listával vissza fognak jönni kicsit a klasszikus drogok mert a designer-drogokat... illetve mostmár nem designer-drogok mert illegálisak, szóval nem feltétlenül könnyebb a gyártásuk, viszont mostmár jogilag sem előnyösebbek mint a klasszikus drogok, szerintem a drogok világa kicsit vissza fog térni a régi kerékvágásba, maffiáké a pénz, biofű térhóditása kisebb lesz stb
2012. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!