Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem legalizálják a...

Miért nem legalizálják a drogokat?

Figyelt kérdés
Hisz ebből az államnak egy csomó pénz folyna be.
2011. okt. 25. 15:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

"Hisz ebből az államnak egy csomó pénz folyna be."


Nem, mert a drogos rossz munkaerő, így termeléskiesést okoz, így az adóbevétel is csökken. Az állam hosszú távban gondolkodik, ezért nem engedélyezi a drogokat.

2011. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Mert túl sok a hülye, aki csak zsigerből fröcsög és képtelen gondolkodni vagy érvekkel fárasztani magát. Pillanatokon belül meg fogod látni itt is, amint elszabadulnak a véresszájúak. Gyanítom, te magad is rövid úton drogosnak leszel bélyegezve.
2011. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Enyhe drog után jön az erősebb, egyre nagyobb adagok, ami egyre több pénzbe kerül, amit tisztességesen már nem lehet megkeresni, így bűnözni kell, csalni, lopni, rabolni, gyilkolni; aztán nő a bűnözés, soroljam még?
2011. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg nem lenne szerencsés, ha a lakosság nagy részének a fő motívációja a munka helyett az lenne, hogy megkapja a következő löketet.

A marihónalja egy más kérdés, az akár működhetne is, csak nálunk nincs meg a kúltúrája, nem tudnánk mértéket tartani. (Legalábbis a magyarázat ez lenne. Hogy igaz-e, azt nem tudom.)

2011. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem, mert a drogos rossz munkaerő, így termeléskiesést okoz, így az adóbevétel is csökken. Az állam hosszú távban gondolkodik, ezért nem engedélyezi a drogokat.


Aki most drogozik az sem igen dolgozik szerintem.


Enyhe drog után jön az erősebb, egyre nagyobb adagok, ami egyre több pénzbe kerül, amit tisztességesen már nem lehet megkeresni, így bűnözni kell, csalni, lopni, rabolni, gyilkolni; aztán nő a bűnözés, soroljam még?



A drogosok nagy része most is vagy bűnözésből vagy anyuci-apuci pénzén drogozik.És hát aki eddig sem drogozott az szerintem egy törvény behozásával sem fog


Szóval szerintem mind2 komment rossz hisz mind2 választ megteszik azzal együtt is hogy illegális és bűncselekmény amit tesznek

2011. okt. 25. 15:42
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Én az alkoholt is betiltanám, vagy 5× ös jövedékit szabnék rá mint ami ma van.


1L pálesz 10 000- osz igyon aki akar.

2011. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

15:42


"És hát aki eddig sem drogozott az szerintem egy törvény behozásával sem fog"


Szerinted nem, a jogalkotók szerint meg igen.

2011. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség.Az alkohol ha normálisan fogyasztod semmi függőséget nem okoz.Ez szerintem téveszme hogy léteznek alkoholisták.Pl csak magamból kiindulva este haza érek megiszok kb 5-6sört 4kupica házi 70fokos páleszt és ha kell vagy nincs kedvem akkor hetekig,hónapokig nem iszom.


Szerintem aki eddig nem drogozott az akkor sem fog droghoz nyúlni ha legális lenne.Hisz aki akar most is tud drogot venni

2011. okt. 25. 15:56
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
A férgeknek minek adjunk kenyeret?
2011. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Épp hogy ők adnának az államnak ha a drogokat megadóztatnák
2011. okt. 25. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!