Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ciki ma MSZP-snek lenni?

Ciki ma MSZP-snek lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
most ellenzékben vannak, ami egy fokkal kevésbé teszi cikivé őket. most fideszesnek lenni az.
2011. okt. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
Szimpatizánsuk vagyok, vagy voltam, de amig az összes olyan ember képviselőjükkel együtt, aki elnézték, elhallgatták vagy részesei, cinkosai voltak a nagy lenyúlásoknak és osztották az észt, addig csinálhatnak azt,amit akarnak Kovács, Lendvai stb. megbocsájtás nem lesz és ezt a pártnak nem lehet csak ugy egyik napról a másikra elfelejteni. Mindegyikük jó megélhetésnek használták fel a pártot és most senki ne mutogasson,hogy de hát az ellenzék is meg stb. Akkor Ők voltak "hatalmon" és ezt sajnos szó szerint vették. Összeségében meg maradok baloldali, de ma ciki mszp-snek lenni, mert ővelük azonosítanak, ha szóba hozom a mostani kormányt.
2011. okt. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

-A múltban rájuk szavazni, és ezt megbánni nem ciki


-Elvakultan imádni őket és még most is rájuk szavazni ciki


Általánosítva:


-Pártra szavazni nem ciki


-Pártot imádni ciki

2011. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

"Nem telik magyar klavira? Na ez a ciki!"


Nincs jobb indokod a baxogatasra?Na ez a legnagyobb ciki!

2011. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

"Nem telik magyar klavira? Na ez a ciki!"

Sok helyen nem is kapni te agyontápolt.

2011. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Itt miért öli mindenki a másikat?

Amúgy, IGEN az. AKI NEM LÁTJA amit ezek műveltek az országgal AZ VAK. Hosszú éveken keresztül nem csináltak semmit és egyre lejjebb kerültünk miattuk - ez most is így megy - aki ezt nem látja az nem itt él!!!!

2011. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

ma 15:22

Hát én itt éltem az előző 8 évben is meg itt élek még most is, de ebben a másfél évben sokkal szarabb lett mint volt az MSZP kormányzása alatt.

2011. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
32%

"Hát én itt éltem az előző 8 évben is meg itt élek még most is, de ebben a másfél évben sokkal szarabb lett mint volt az MSZP kormányzása alatt."


Akkor te nem itt éltél :D

2011. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:

"ebben a másfél évben sokkal szarabb lett mint volt az MSZP kormányzása alatt"


Ez hazugság.

Az előző 8 évben konkrétan egy hajszálra voltunk a csődtől. Sőt az IMF nélkül oda jutottunk volna. Most még az IMF nélkül is sokkal jobban állunk.

2011. okt. 24. 16:45
 60/63 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasoknak nem. Másoknak igen.
2011. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!