Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ciki ma MSZP-snek lenni?

Ciki ma MSZP-snek lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
58%

Általában az ilyen kérdések röhejesek, ez is az, de a válaszom határozott IGEN. Hogy a fenébe dőlhet be még mindig ennyi ember ennek a kakikupacnak? Ezek már annyiszor lebuktak, csaltak, loptak hogy az hihetetlen, még ahhoz képest is röhejes, hogy a drága szeretett komcsi pártunk utódpártja.

Nem is értem miért nem veszi észre valaki ezt az űrt a balos oldalon? Egy sima populista maszlaggal és Orbán szidással simán lehetne kreálni egy olyan pártot ami eléri a parlamenti küszöböt. Ezt próbálja most szerintem a mi Ferink is, csak sajnos nem veszi észre, hogy ő volt az MSZP szétverője, pár ezer lököttebb fajta öreglányon kívül nem sok támogatója van.

2011. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2011. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:40


Téged nem értelek.

Mit szégyellek?

2011. okt. 13. 16:16
 14/63 anonim ***** válasza:
44%
Nem, sőt, pontozzatok le, de az értelmiség nagy része, bár kiábrándulva, de még mindig az, mint jobb oldali.
2011. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
22%

Nem cikibb, mint fideszesnek lenni!

2006-ban is tüntettek, meg most is, egyik sem jobb ezek szerint. Akkor nagyban ment, most meg félútpálya lezárással..

Az a baj, h fény évekkel le vagyunk maradva, a nagy hatalmaktól..de legalább 70évvel!

2011. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
22%

Nem ciki!

Jobbikosnak lenni viszont az!(Miert?Mert detto 50-es evek Mo-ag!)

2011. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
56%

ma 16:31: tévedés, rohadt nagy tévedés.

ma mszp -s zöme a képeken látható gyurcsányért tüntető cigarettázó dúvadateista nyuggerek, többségükben eldurvult arcú nénik. Ajja ahogy kivillan a bokááájuk!


Az értelmiségiek jobboldaliak.

A volt álértelmiségiek,

akik elárulták a hazát

- a tarkónlövető lukácsgyuribácsival az élen.. akik behívták a z 56-os hős ifjakra a tankokat.. hát azok, talán már elporladtak.

2011. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim válasza:
48%
8 évig itt baszták a rezet az országon és csak rosszabb. Én azt mondom, hogy nem jó annak lenni mert miattuk jutott ide az ország.
2011. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 Dick Esmen ***** válasza:
37%
Tiltakozom!49 éves vagyok,értelmiségi és NEM vagyok jobboldali!Akkor én is felelős vagyok 56-ért?
2011. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
56%
Igen ciki. Vállalni azt sok melléfogást, elcseszést, bal fácánoskodást, elnézni a fityesz szemenszedett ellenzékieskedéseit úgy, hogy jóformán be sem mentek a fehér házba és ezt elfogadták, de a lopásokról, korrupciókról , lenyulásokról nem is beszéltem. De az is ciki, hogy most hogy tudják mi a frankó ? De ellenzékiként is egy nagy nulla, hozzá nem értő okostojások maradtak. Én evvel szembesülök naponta és iszom a levét, pedig csak szimpatizáns voltam. Jobb ha fideszesék hozzá szokták ehhez a helyzethez, mert rátok is ez fog várni !
2011. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!