Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ciki ma MSZP-snek lenni?

Ciki ma MSZP-snek lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
akkor az mszp liberális? vagy legalább a talpnyalója?
2011. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
61%

az MSZP megélhetési politikusokból áll.


Vizet prédikálnak, de bort hugyoznak.


A Fideszről is hasonló a véleményem.


bár szerintem ezt nem nekem írtad, hanem a "nemzeti liberális"-nak. (van ilyen fogalom manapság???)

2011. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
51%

Csupán onnan tudom, hogy nem tanulnak ló.faszt se, hogy valóban nem tanulnak lóf.aszt sem. Persze, hogy nem én döntöm el ki az értelmiségi, mivel nincs.

De ha a fentebb leírt "Értelmiségi általános értelemben szellemi pályán dolgozó embert jelent." akkor pont azok az értelmiség amit én mondtam. Mondd már el, mi a makkomtól értelmiségi neked egy általános iskolás földrajztanár? Akkor ennyi erővel a könyvelő anyukám is értelmiségi, ő is tanult annyit mint egy tanár.


Egy nemzeti liberális meg aztán ne szóljon nekem semmit, mert már csak a nevéből látszik, hogy egy erősen ittas állapotban regisztrált emberről van szó, vagy egy netes trollról.

2011. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Fideszesnek lenni mindenképp cikibb. Mondjuk legtöbbjük le is tagadja. :)
2011. okt. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
8%

"Nem se@@fejkem,ha nem magyar klaviaturat hasznalsz!"


Nem telik magyar klavira? Na ez a ciki!

2011. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

"Értelmiségi általános értelemben szellemi pályán dolgozó embert jelent."


Mért jelentene? Akkor Juliska a titkárnő is értelmiségi lenne. Vagy Mariska a pénztáros.


Értelmiségi az akit a Jóisten értelemmel áldott meg. Tehát nem te.

2011. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:

"Mondjuk azzal nem értek egyet, hogy könnyű lenne értelmiséginek lenni úgy, hogy előtte szakmunkás voltál."


Az értelem nem foglalkozásfüggő. Én például értelmiségi asztalos vagyok, és bármely szakterületen bármikor leoskolázlak!

2011. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

"bár szerintem ezt nem nekem írtad, hanem a "nemzeti liberális"-nak. (van ilyen fogalom manapság???)"


Nincs. Ez egy paradoxon, mint a jól látó vak.

2011. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
A Republic együttes pl. nemzeti liberális, mert nemzeti érzelmű dalokat írnak, fontosak nekik a nemzeti ünnepek (koncertek márc.15-én), de mégis akkora f@sz liberálisok, mint a ház. Kár értük.
2011. okt. 24. 01:04
 50/63 anonim ***** válasza:
Határozottan javult az MSZP-sek státusza, mióta a volt a miniszterelnök kilépett a pártból.
2011. okt. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!