Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon úgy jár Orbán is mint...

Vajon úgy jár Orbán is mint Gyurcsány?

Figyelt kérdés

Már talán látszanak az Orbáni igazságbeszéd előjelei.

És bár lehet hogy nem lesz közel sem annyira dúrva az Orbáné mint a Gyurcsányé, de talán csak azért mert nem kiszivárogni fog. Viszont az átlag magyar számára már az idei év is elég kemény, ha a jövőt nézzük 2014 ig, az meg katasztrofális lesz.


De sokaknál már az is kiverte a biztit hogy egy elhibázott adó stratégia " egy kulcs" okán eltékozolt 500lilliárdot, amit mind a 200 e netó keresetűekkel fizetteti ki.


De ez még csak a kezdet?


2011. szept. 21. 22:08
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

''kolopele válasza:


Azt hiszem, ez az egy kulcs még sokáig vita tárgya marad. Megegyezés borítékolhatóan nem lesz.



Csak az nem képes megegyezni a kérdésben aki csak a saját szemszögéből nézi!


PLD én:

Megértem hogy igazságos.

De azt is tudom hogy a mai magyar gazdaságba úgy illik be mint a harckocsizók közzé a kosárlabdás. Be lehet tuszkolni, de a sok sérülés és a használhatatlansága csak arra világít rá hogy a fidesz nem reál politikát folytat hanem zsigerit.

2011. szept. 22. 06:00
 22/25 A kérdező kommentje:

son of satan válasza:


Azt mondjuk nem értem hogy miért nem juthatnék el nélkülük a munkahelyemre a saját autómmal, és ki védene meg ha le akarnának szúrni egy kietlen helyen, de ezt most hagyjuk.


Pedig egyszerü.

Előbb utóbb eljutunk oda hogy a sok átlagos embernek nem éri meg dolgozni, mert nem él meg a fizuból. Közel van ez az állapot,nagyon közel. Akkor nem lesz rendőr aki elrettentse a rablókat, vagy benzinkutas esetleg szerelő, út karbantartó, vagy orvos nővér. Pontosan ezen az úton haladunk,mert valahogy a sok versenyben "22éve hallom" az állam elfelejtette hogy a képzettmunkaerőért is versenyezni kellene ha már Eus ország vagyunk!

2011. szept. 22. 06:06
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Bármennyire is dilettáns, fejetlen, kapkodó az Orbán-Matolcsy-féle gazdaságpolitika, hiába nem lesz érzékelhető javulás a gazdaság teljesítménye, a foglalkoztatottság és az átlagjövedelmek tekintetében 2014-ig, akkor is nyilvánvaló, hogy ez egy MSZP, LMP vagy Jobbik-kormány esetében sem lenne másként.

Ráadásul Orbán nagyságrendekkel ügyesebb, rátermettebb politikus, mint bárki a mostani ellenzékből. Ha kenyeret nem is tud adni, cirkuszt annál inkább tud nyújtani a népnek. A választók többségében megvan az igény a erőskezű "vezér" iránt és töretlenül népszerűnek számít körükben a bankokkal, az IMF-el, az EU-val stb. való látványos harciaskodás is.

2011. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogja kitölteni a 4 évet. Népszerűsége mélyponton. A program nélküliség kapkodáshoz vezet, mint láthatjuk. Nincs semmi átgondoltság. Állítólag nincs pénz, mégis költi - hülyeségekre. És az a legszomorúbb, hogy hagyják és mi csak nézzük tétlenül, ahogy a tőlünk lenyúlt pénzt szórja. Amúgy pszichiátriai eset, Németországban kezelik - félre. Beteg emberre hogy lehet egy országot bízni? Ezt nem látják, vagy nem akarják látni a párttársak? Mielőtt elszakad nála végképp a cérna, új ember kéne a helyére. Az ő, de főként az ország érdekében. Zárásként Dinnyés Lajost idézném, amit a miniszterelnök úr is feltehetne: "Milyen ország az olyan, ahol én lehetek a miniszterelnök?" De kérdés, kivel járnánk jobban? Szerintem ezt a párton belül se tudják. De a helyzet megoldásra vár. Dönteni, pedig tudni kell(ene).
2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%
Habitusa egyébként megfelelő lenne, hogy valami jót is írjak vezérünkről. Szerintem mégis az eddigi legnormálisabb és legmegfontoltabb miniszterelnökünk az 1990-es rendszerváltás óta Bajnai Gordon volt. Lehet fújolni, de rajta még a Fidesz sem talált fogást.
2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!