Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon úgy jár Orbán is mint...

Vajon úgy jár Orbán is mint Gyurcsány?

Figyelt kérdés

Már talán látszanak az Orbáni igazságbeszéd előjelei.

És bár lehet hogy nem lesz közel sem annyira dúrva az Orbáné mint a Gyurcsányé, de talán csak azért mert nem kiszivárogni fog. Viszont az átlag magyar számára már az idei év is elég kemény, ha a jövőt nézzük 2014 ig, az meg katasztrofális lesz.


De sokaknál már az is kiverte a biztit hogy egy elhibázott adó stratégia " egy kulcs" okán eltékozolt 500lilliárdot, amit mind a 200 e netó keresetűekkel fizetteti ki.


De ez még csak a kezdet?


2011. szept. 21. 22:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Mért Gyurcsány hogy járt????Tartotta a hatalmat ameddig lehetett és most ott vihog a parlamentben!
2011. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Úgy fog járni, ahogy Vona is fog, normális program nélkül. Mert a Jobbiknak komoly programja nincs... csak gondoltam szólok. Most lehet őrjöngeni bármelyik pártra, de majd várlak vissza, ha a jobbik lesz hatalmon, hogy álljátok amit kapni fogtok. Akkor majd lesnek a bamba fejűek odabenn(meg kint is). Már ha eljut oda a jobbik, hogy hatalomra jut...
2011. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Úgy fog járni, ahogy Vona is fog"


Na ezt imádom!

Mit érdekel engem Vona!

Bár igazán megengedhetnéd hogy Vonával semmi bajom ne legyen, hiszen ő még ellentétben a fentnevezett két mákvirággak " hogy finoman fogalmazzak" még nem ártott semmit.


Miért van az, ha nem vagyok elégedett a sok korrupt rendszervarázslóval, egyből Jobbikos leszek?

De ha a Jobbiknál tartunk, én olvastam a programjukat és sokka de sokkal, sőt, összehasolíthatattlanúl logikusabb konzekvensebb és kivitelezhetőbb mint a mai Orbán Matolcsi duó hebegése. Arról nem is beszélve hogy a magyar valósághoz sokkal jobban illik. De ennyi erővel LMP s is lehetnék, hiszen sok ponton szinte azonos a gazdasági felfogása a Jobbiknak és az LMPnek és csak a retorikában van nagyobb eltérés.

2011. szept. 21. 22:31
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
kérdező, a jobbik programja csak jólcsengő maszlagok tömkelege, amit az üresfejű "pfejj zs*dóbérenc vagy ha nem azt gondolod amit mi" emberkék vesznek be csak. Csak nagyvonalakban van igazuk, de mint tudjuk ennél a kormányzás sokkal bonyolultabb. És ezeknek a jómadaraknak nem sok sütnivalójuk van ezekhez dolgokhoz (most nem a fideszt vagy mszpt vagy lmpt védem)
2011. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

""kérdező, a jobbik programja csak jólcsengő maszlagok tömkelege,""


Én vettem a fáradságot és végigolvastam minden párt programját és valahogy nem látom az általad említett maszlagot. De ha megtisztelnél azzal hogy a programból belinkeled az általad maszlagnak tekintendő részletet akkor értelmes és kultúrált módon megbeszélhetnénk.


"amit az üresfejű "pfejj zs*dóbérenc vagy ha nem azt gondolod amit mi" emberkék vesznek be csak.""


Na ez az, amivel értelmes ember nem tud mitkezdeni!


""Csak nagyvonalakban van igazuk, de mint tudjuk ennél a kormányzás sokkal bonyolultabb.""


Ebben van valami, de sajnos a mai Fidesz gazdaságpolitikának vagy az Mszp s tékozlónak még az iránya sem "volt" megfelelő. De kinek mi a bonyolult,és mi miatt arra is keresned kellene a választ.


"És ezeknek a jómadaraknak nem sok sütnivalójuk van ezekhez dolgokhoz (most nem a fideszt vagy mszpt vagy lmpt védem)"


Ne is védd mert nincs alapja az elmúlt 22 év alapján.

Persze érdekes hogy aki Jobbikos közgáz az a szemedben már is ostoba. Valahogy nem értem hogy mi alapján, hiszen eddig a sok neoliberális és neokonzervatív agy, csak csődőt mondott. Nem lehet hogy te nem ismersz más alternatívát csak amit az eddigiek sulykoltak a magyarokba, és aminek minden szava mára megbukott?

2011. szept. 21. 22:52
 6/25 son of satan ***** válasza:
67%
Vannak akik soha nem fognak erről az egykulcsos adóról leszállni. Vannak a kiskeresetű emberek, akik nem véletlenül kiskeresetűek, és vannak a gazdagabbak, akik szintén nem véletlenül gazdagabbak. A szegény, segélyen élő embereket mindig a magasabb jövedelmű emberek adóiból fizették ki, hogy ne haljanak éhen, éppen ideje volt hogy igazságot szolgáltatott a Fidesz. Egyébként továbbra is a legtöbb adót a gazdag fizeti, és most is a gazdag adója tartja el azokat akik nem, vagy képtelenek dolgozni. A baj az hogy azokat is akik nem is akarnak. Akiknek baja van az egykulcsos adóval, azok a kiskeresetű emberek, akik nem bírják elviselni hogy nem jutottak semmire az életben. Ezzel csak az a gond hogy tenni is kellene valamit azért hogy jól élhessenek, nem csak várni hogy mikor ad a kormány, vagy mikor fizeti ki helyettük a hiteleket,mikor kapnak szociális támogatást, segélyt stb. Ezt nagyon megszokták sokan az előző kormány 8 éve alatt. Talán fel kellene már ébredni.
2011. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem hogy úgy járna, de annyira beszűkült a kormány mozgástere a gazdasági helyzet miatt, és amiatt, hogy a válságkezelés nem az előzetes terveknek megfelelően alakult, hogy mostanra sajnos "béna kacsa" a kormány".

Ezt sietős kapkodással, ötleteléssel, és tettetett magabiztossággal igyekeznek leplezni.

2011. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem rövidebb életű lesz. Magyar kormányfőt a nép nem utált még ennyire.
2011. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

son of satan

a diplomás utcaseprők sem tettek semmit azért, hogy jól élhessenek

2011. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj hogy ezek a parlamentben megjátszák hogy útálják egymást aztán hétvégén együtt kártyáznak és söröznek.

Bár szerintem ha így folytatja Viktor elképzelhető hogy hogy merénylet áldozata lesz.

2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!