Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi alapján döntite...

Jobbikosok! Mi alapján döntitek el, ki cigány?

Figyelt kérdés
Nem minden cigány barna.
2011. aug. 19. 17:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20%
ismét azt kérdezem, miért kéne eldöntenie a jobbiknak hogy ki cigány? abszolút, mi köze van ehhez egy pártnak? mért kérdezel marhaságot?
2011. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Amúgy a jobbikosok mind útálják a cigányokat, ezért kérdezem.


BIZONYÍTSD!

2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%
Én Miskolcon élek,szóval annyit vagyok közöttük hogy már a szemükről meglátni.Ha fehérebb a bőre az átlagnál akkor is észreveszed.Ha a szemén nem is,a viselkedésén,beszédén tuti.
2011. aug. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem a bőrszínnel van a baj, hanem a viselkedéssel. Fogd már fel.
2011. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:

te sunyi kérdező, hát te úgy állítod be a Jobbikosokat, mintha rasszisták lennének! :D fuj...

divat lett ez a szó, hogy rasszizmus, de menj már végig mondjuk Ózdon, vagy Kelet-Magyrország legtöbb településén úgy, hogy ne érzed magad veszélyben!


akik nem élnek közöttük, azok pedig NE alkossanak véleményt a média hazug szavaival...!

2011. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Te mi alapján döntöd el hogy ki a jobbikos?
2011. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ez a rasszista kérdező moderáltatta a válaszomat. Pedig abban is csak azt írtam, hogy a romák rasszisták, és a kérdező is az. Ennyit a toleranciáról, igaz? Szánalmas vagy.
2011. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Mondjuk én barnább vagyok, ergo 100% cigány, tök mindegy milyen arányban van bennem. Elég jó cégnél vagyok, most nem fogom leírni, hogy mivel foglalkozok, félek a "te mit keresel ott", "ilyeneket is felvesznek?" beszólásoktól. Ennél azért durvább megjegyzéseket is kaptam már. Nem akarok utcára kerülni a bőrszínem miatt.
2011. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Egyébként én nem ítélkezem a jobbik felett, nem tudhatom, hogy mennyire nácik és mennyire nem. Beleolvastam a programjukba, de mi van ha hazudnak? Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Ígérni mindent lehet, én nem merem megkockáztatni.
2011. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!