Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi alapján döntite...

Jobbikosok! Mi alapján döntitek el, ki cigány?

Figyelt kérdés
Nem minden cigány barna.
2011. aug. 19. 17:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg a Jobbiknál nem azon van a hangsúly, hogy ki hogy cigány, hanem az ingyenélő rétegen, aztán nevén kell nevezni a dolgot, mert a kettő nagyjából fedi egymást.
2011. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

ez a 70% szerintem kicsit durva,van erről valami hiteles infod?

elég tág kérdés ez hogy ki cigány.attól függ milyen szempontból nézed.jogilag,politikailag,társadalomtudományilag...

hivatalosan itthon az a cigány aki annak vallja magát,de közel sem annyian vannak,mint amennyit egy statisztika leír:)

2011. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Tévedsz szerintem. A Jobbik utálja a cigányokat, zsidókat stb. A zsidók viszont többnyire nem ingyenélők. Sőtt! Jobban keresnek a nagy átlagnál.
2011. aug. 19. 18:03
 14/39 anonim ***** válasza:
6%

á nem, figyelj szegeden lakok, tömve van cigóval minden, pedig a kutatások szerint az alföldön van a legkevesebb

akkor mennyi is van?

szerintem, még az egymillával is álábecsülték!



visszatérve, mért kéne eldöntenünk? mi okból? nem értem a kérdést

2011. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
a jobbik is csak egy bábu,úgy mint a többi párt,csak nemzetibbnek vallja magát az összes többinél.
2011. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Egy cikkben olvastam. Megkeresem, felrakom. Engem az érdekelne, hogy kiket tart a Jobbik cigánynak? Mi alapján dönti el egy Jobbikos hogy az-e valaki?
2011. aug. 19. 18:06
 17/39 anonim ***** válasza:
54%
Nézd már meg hogy milyen melóval keresnek többet a nagy átlagnál. A Jobbik nem a cigányokat utálja, hanem azt, ahogy élnek. Hallottál Jobbikos képviselőt kínaiakra, svábokra, szászokra panaszkodni? Csak Budapesten 200 ezer kínai él, de még egy Jobbikostól sem hallottam, hogy rohadt kínaiak... Tudod miért? Mert szorgalmasak, azért.
2011. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy provokátor, már megint az a lényeg, hogy mindenkinek a bőrszínnel van baja. Hogyne, mi mással...
2011. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Innen: [link]
2011. aug. 19. 18:11
 20/39 anonim ***** válasza:
61%

"Népszabadság"


Köszönjük emese, mi más lehetne a forrás, mint az MSZP hivatalos szócsöve.

2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!